VitaClinic

Rakowicka 6, Kraków

Kroplówka witaminowa After party za 99,99 zł w Klinice Witaminowej VitaClinic

Wybierz opcję

Wyróżniki

Koktajl witaminowy wspomaga układ odpornościowy i nerwowy, zmniejsza zmęczenie, łagodzi stres, spowalnia procesy starzenia

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: 30 min
  • specjalista wykonujący zabieg: pielęgniarka

  • Pakiet ,,Zwalczanie Kaca” zawiera kompleksowy zestaw wit. z grupy B, C oraz wit. rozpuszczalnych w tłuszczach i kierowany jest do osób z obniżoną sprawnością psychoruchową, w stanach zmęczenia, stresu, przesilenia organizmu, spadku koncentracji oraz w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego

  • składniki wlewu:
    • glukoza
    • witamina C

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 8 grouponów, ale wykorzystać maks. 4 groupon, a 4 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Kroplówka witaminowa nie wymaga wcześniejszej konsultacji lekarskiej.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 577 941 777 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

VitaClinic

Zlokalizowana w Krakowie klinika to nowoczesne centrum medyczne, które oferuje wysokiej jakości kroplówki witaminowe. Odpowiednio skomponowane i dobrane wlewy dożylne mają działanie poprawiające funkcjonowanie organizmu, polepszają samopoczucie i wydolność, a nawet mogą wspomagać leczenie. W ofercie VitaClinic dostępne są suplementacje witamin i minerałów na wiele przypadłości, takich jak np. kac, ciągłe poczucie zmęczenia, długotrwały stres lub obniżony poziom libido.