146 lokalizacji

90 zł za Kartę Podarunkową wartą 100 zł i więcej do wykorzystania w salonach stacjonarnych Vistula – wiele lokalizacji

Wybierz opcję

Wyróżniki

Karta podarunkowa na całą ofertę sklepu to pomysł na wyjątkowy prezent na różne okazje dla każdego mężczyzny, jak i dla kobiet

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie


Karta podarunkowa do sklepów stacjonarnych Vistula


Zalety:


  • karta prezentowa łączy się ze wszystkimi zniżkami i promocjami w sklepach stacjonarnych Vistula
  • możliwość zakupu i wykorzystania dowolnej liczby bonów podarunkowych przy jednych zakupach
  • w ofercie bogate kolekcje mody skierowane do różnych pokoleń mężczyzn, jak i kobiet

Główce kategorie:Vistula

Tradycyjne krawiectwo i światowe trendy – to wyróżniki marki Vistula, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i kultowych firm z modą męską w Polsce. Od wielu lat dostarcza wymagającym mężczyznom stylowe garnitury, płaszcze, kurtki, koszule i dodatki, których wysmakowanie, wygoda, fason i jakość użytych materiałów nie mają sobie równych. Przez regularnie aktualizowane i częste w salonach Vistula promocje każdy mężczyzna z klasą, niezależnie od tego, czy stawia na klasyczne, czy nowoczesne podejście do elegancji, ma szansę znaleźć dla siebie właściwy styl. Warto dodać, że oferta sklepów Vistula obejmuje również kolekcje damskie.

Warunki

Groupon ważny do 31.12.2021 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów.
Realizacja: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon stanowi Kartę Podarunkową do wykorzystania w sieci salonów stacjonarnych Vistula.
Warunki wykorzystania Kart Podarunkowych – regulamin:
1. Karty Podarunkowe dostępne są dla marki Vistula. Karta podarunkowa może być realizowana wyłącznie na zakup towarów marki Vistula.
2. Karty podarunkowe w formie elektronicznej mogą być wymienione na dowolny towar dostępny w sieci sklepów pod szyldem marki Vistula.
3. Karty Podarunkowe nie podlegają wymianie na gotówkę.
4. W przypadku wymiany na towary, których wartość przekracza wartość nominalną Karty Podarunkowej, klient zobowiązany jest do dopłacenia różnicy kwotowej. W przypadku wymiany na towary, których wartość jest niższa od wartości nominalnej Karty Podarunkowej, różnica kwotowa nie jest zwracana.
5. Płatność Kartą Podarunkową jest traktowana na równi z płatnością gotówką. Kupujący ma prawo skorzystać ze zniżek akcji promocyjnych i wyprzedaży obowiązujących w sklepach.
6. Karty Podarunkowe są jednorazowego użytku i posiadają określony termin ważności. Po tym terminie tracą ważność i nie podlegają wymianie ani zwrotowi.
Dodatkowe informacje: w przypadku pytań lub reklamacji możliwy kontakt e-mail: bony@vrg.pl. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Vistula