VibrOxy

ul. Urzędnicza 48, Kraków

Sesja terapii tlenowej w komorze hiperbarycznej od 99 zł w gabinecie VibrOxy

Wybierz opcję

Wyróżniki

Tlenoterapia hiperbaryczna może pomóc w zapobieganiu rozwojowi powikłań chorobowych, a także wspierać leczenie różnego rodzaju schorzeń

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: terapia tlenowa w komorze hiperbarycznej
  • czas trwania: 1 godz.

Tlenoterapia hiperbaryczna to oddychanie skoncentrowanym tlenem w warunkach podwyższonego ciśnienia. Zabieg odbywa się w specjalnej komorze hiperbarycznej.

Przykładowe zalety:

  • usprawnienie dotlenienia układu krwionośnego
  • lepsza regeneracja organizmu po zabiegach lekarskich
  • przyspieszenie gojenia ran i urazów
  • wzmocnienie układu odpornościowego
  • zalecane jako wsparcie po chorobach płuc

Więcej informacji o pozytywnych skutkach terapii przeczytać można tutaj.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 723 640 721. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

VibrOxy

Zlokalizowany w Krakowie gabinet oferuje innowacyjną terapię zdrowotną w komorach hiperbarycznych. VibrOxy specjalizuje się w tlenoterapii, czyli sesjach podczas których oddycha się skoncentrowanym tlenem. Dzięki podwyższonemu ciśnieniu, jakie panuje w komorze, tlen może dotrzeć do każdej komórki w ciele. Tlenoterapia ma wiele zastosowań i jest polecana m.in. sportowcom, seniorom, dzieciom z autyzmem, osobom chorym na łuszczycę i po przebytej boreliozie. Dodatkowo na miejscu można skorzystać z wibroterapii, która zwiększa regenerację organizmu i efekty tlenoterapii.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.