Uber Eats

23 lokalizacji

Groupony zniżkowe na pierwsze zamówienia z Uber Eats – wiele lokalizacji w całej Polsce

Wybierz opcję

Wyróżniki

Uber Eats to łatwy i szybki sposób na zamówienie ulubionego jedzenia

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Groupony zniżkowe na pierwsze zamówienia z Uber Eats


Burger z frytkami, a może pizza? Ramen czy sushi? Sałatka lub taco? Korzystając z Ubier Eats można wybrać to, na co ma się aktualnie ochotę.


Dlaczego warto korzystać z Uber Eats?

  • Szybka dostawa – od dokonania zamówienia, do momentu gdy kurier dostarcza zamówienie mija średnio 35 minut.
  • Szeroki wybór restauracji – w Uber Eats dostępnych jest już kilka tysięcy restauracji, w tym sieci takie jak McDonald’s, KFC czy Pizza Hut oraz setki lokalnych restauracji.
  • Wygodna i przejrzysta aplikacja – w aplikacji Uber Eats dostępne są szczegóły zamówienia oraz spodziewany czas dostawy. Płatność może być dokonana bezgotówkowo przez aplikację, kartą, BLIKiem, a w niektórych przypadkach również gotówką.
  • Możliwość śledzenia swojego zamówienia – gdy tylko dostawca odbiera zamówienie z restauracji, na mapie w aplikacji widać, w którym miejscu obecnie znajduje się kurier i za ile minut pojawi się pod drzwiami klienta.
  • Możliwość odbioru osobistego – na Uber Eats dostępnych jest również wiele restauracji, które oferują odbiór osobisty.

Gdzie można zamawiać jedzenie z dostawą w Uber Eats?

Promocja obowiązuje wyłącznie w następujących miastach: Kraków, Łódź, Poznań, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Białystok, Bydgoszcz, Lublin, Rzeszów, Katowice, Szczecin, Toruń.


Jak zamawiać z Uber Eats?

  • Pobierz aplikację Uber Eats na swój smartfon i załóż darmowe konto. Dla telefonów z systemem operacyjnym Android aplikacja dostępna jest w Google Play, a dla posiadaczy smartfonów Apple z systemem iOS w sklepie App Store.
  • Otwórz aplikację, wejdź w zakładkę Promocje i dodaj kod promocyjny (kod grouponu).
  • Znajdź ulubioną restaurację i wybierz danie.
  • Kliknij "Złóż zamówienie" i obserwuj jak Twój posiłek jest przygotowywany i dostarczany do Ciebie.

Zniżka 40 zł do wykorzystania na dwa pierwsze zamówienie z Uber Eats (2 x 20 zł)
Promocja ważna do 30.06.2023 r. i jest skierowana wyłącznie do nowych użytkowników Uber Eats. Promocja obejmuje dwa pierwsze zamówienia ze zniżką 20 zł każde. Minimalna wartość zamówionych pozycji to 45 zł na jedno zamówienie. Promocja obowiązuje wyłącznie w następujących miastach: Kraków, Łódź, Poznań, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Białystok, Bydgoszcz, Lublin, Rzeszów, Katowice, Szczecin, Toruń. Opłata za dostawę oraz pozostałe opłaty nadal obowiązują. Oferta nie łączy się z innymi ofertami.

Zniżka 45 zł do wykorzystania na trzy pierwsze zamówienie z Uber Eats (3 x 15 zł)
Promocja ważna do 30.06.2023 r. i jest skierowana wyłącznie do nowych uzytkownikow Uber Eats. Promocja obejmuje trzy pierwsze zamówienia ze zniżką 15 zł każde. Minimalna wartość zamówionych pozycji to 40 zł na jedno zamówienie. Promocja obowiązuje wyłącznie w następujących miastach: Kraków, Łódź, Poznań, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Białystok, Bydgoszcz, Lublin, Rzeszów, Katowice, Szczecin, Toruń. Opłata za dostawę oraz pozostałe opłaty nadal obowiązują. Oferta nie łączy się z innymi ofertami.

Warunki

Groupon ważny do 30.06.2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta kierowana jedynie do nowych użytkowników, którzy dotychczas nie złożyli żadnego zamówienia w aplikacji UberEats. Minimalna wartość zamówionych pozycji voucher 2x20 PLN to 45 zł na jedno zamówienie. Minimalna wartość zamówionych pozycji po zakupie vocher 3x15 PLN to 40 zł na jedno zamówienie. Opłata za dostawę oraz pozostałe opłaty nadal obowiązują. Oferta nie łączy się z innymi ofertami opartymi na kodzie promocyjnym. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: podaj kod groupon z zakupionego grouponu przed złożeniem pierwszego zamówienia w Uber Eats.
Dodatkowe informacje: oferta obejmuje groupony zniżkowe obniżające wartość pierwszych zamówień dokonywanych z nowego konta UberEats, w celu realizacji zamówienia konieczna jest dopłata do pełnej wartości zamówienia. Ważność kodu po dodaniu go do aplikacji UberEats tożsama z ważnością kodów groupon. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Uber Eats