zamknij
Do 15% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WRZESIEN. Jutro koniec.

Twój Relaks

Grzegórzecka 67c, Kraków

Wybrany 60 lub 90-minutowy masaż ciała w Twój Relaks

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code WRZESIEN. Ends 29.9.
Użyj kodu
Ponad 60 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Bogata oferta zabiegów relaksujących, wykonywanych przez dyplomowaną masażystkę

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
J
Justyna
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 11, 2022
Miła i profesjonalna obsługa. Czuję się zrelaksowana za wszystkie czasy 😊 Polecam!
M
Marcin
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 9, 2022
Profesjonalna fizjoterapeutka, która bardzo dobrze zna się na swojej pracy. Jako osoba aktywna fizycznie jestem zadowolony - moje mięśnie zostały bardzo dobrze rozmasowane.
M
Mirosław
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 8, 2022
Masaż na naprawdę wysokim poziomie. Jeżeli ktoś szuka masażu a nie głaskania to jest to odpowiednie miejsce.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 60 lub 90 minut
  • dostępne masaże:
    • 60-minutowe:
    • 90-minutowy:
      • masaż relaksacyjny (połączenie lomi lomi z aromaterapią oraz refleksologią dłoni i stóp)

Maderoterapia – zabieg łączący drenaż limfatyczny oraz manualne techniki masażu przy użyciu drewnianych narzędzi, które są tak zaprojektowane, aby dopasować się do anatomii ciała. Możliwe efekty: redukcja nadmiernej tkanki tłuszczowej, uelastycznienie skóry, pobudzenie krążenia, redukcja zastojów limfatycznych, obniżenie stresu.

Masaż biurowy – forma masażu przeznaczona dla wszystkich osób borykających się z bólem mięśni pleców i szyi oraz karku i barkach. Możliwe efekty: zwiększenie czujności i koncentracji, zmniejszenie stresu, poprawa jakości snu oraz zmniejszenie ilości bólów kręgosłupa.

Warunki

Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 518 811 814. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 2. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 4 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Twój Relaks

Gabinet jest prowadzony przez dyplomowaną masażystkę w kierunku fizykoterapii i masażu. W salonie Twój Relaks dostępny jest ogromny wybór różnego rodzaju masaży, obejmujących nie tylko wybrane partie, ale także i ciało. Klienci mogą zdecydować się na m.in. masaż aromaterapeutyczny, sportowy, Lomi Lomi, tkanek głębokich, punktów spustowych. Dodatkowo, specjalistka wykonuje masaż dla seniorów, refleksologię stóp czy drenaż limfatyczny.