Tlen And Ciało Gabinet Tlenoterapii I Modelowanie Sylwetki

JÓZEFA WYBICKIEGO 47/49, Toruń

Do 30% zniżki na: Masaż Rollshaper w firmie F.H.U. Angelika Rafalska MODELOWANIE SYLWETKI

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: APKA25. Ważny do 2.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Przyjemna atmosfera. Parking. Nielimitowany czas pracy.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Karnet 10 wejść na masaż Rollshaper (jedna sesja 30 minut)

Karnet zawiera 10 wejść na masaż Rollshaper, który nie tylko poprawia samopoczucie, ale również:

ujędrnia ciało,

pomaga pozbyć się toksyn,

poprawia krążenie krwi,

wspiera redukcję cellulitu,

przyspiesza usuwanie wody nagromadzonej w organizmie.

Jedna sesja trwa 30 minut.

JEDNA SESJA MASAŻU TRWA 30 MINUT.PODCZAS ZABIEGU MASOWANE SĄ WSZYSTKIE CZĘŚCI CIAŁA W ODPOWIEDNIEJ KOLEJNOŚCI, ZACZYNAJĄC OD STÓP, AŻ DO RAMION. ROLLMASAŻ JEST INTENSYWNY, DOSTARCZA RELAKSACYJNEGO MASAŻU, KTÓRY DOSKONALE UJĘDRNIA CIAŁO. ŚWIATŁO PODCZERWONE ZWIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ ZABIEGU, REZULTATEM MOŻę BYĆ WYSZCZUPLENIE ORAZ WYMODELOWANIE SYLWETKI, STYMULACJA I WZMOCNIENIE MIĘŚNI, USUWANIE CELLULITU, POPRAWA KRĄŻENIA ORAZ UKRWIENIA, USUNIĘCIE SUBSTANCJI TOKSYCZNYCH Z ORGANIZMU, POPRAWA PRZEMIANY MATERII, REDUKCJA OBRZĘKÓW I OPUCHLIZNY, OGÓLNE ODPRĘŻENIE I REGENERACJA.URZĄDZENIE POSIADA RÓWNIEŻ KOLOROTERAPIĘ.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Na miejscu należy pojawić się z min. 5-minutowym wyprzedzeniem. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 572 346 002. Karnet należy aktywować przed końcem ważności grouponu. Karnet wygasa w ciągu 60 dni od daty aktywacji. Wymagany jest strój do ćwiczeń. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Maks. liczba osób na 1 rezerwację: 2. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Tlen And Ciało Gabinet Tlenoterapii I Modelowanie Sylwetki

Odwiedzający Tlen & Ciało wśród wielu usług w celu odnowy biologicznej i regeneracji ciała mogą uzyskać równowagę poprzez poddanie się masażowi Rollshaper, który relaksuje, ujędrnia ciało, stymuluje pracę układu krążenia, likwiduje cellulit, pozbywa się uciążliwych obrzęków. Klient dostosowuje nacisk i intensywność działania urządzenia do swoich potrzeb. Dwie stacje pozwalają uczestniczyć jednocześnie dwóm osobom (można przyjść z siostrą, mamą, koleżanką itd.).