zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Dziś koniec.

Tiamo

Strzegomska 3b/3c, Wrocław

Depilacja laserowa wybranej części ciała: 3 zabiegi w Tiamo

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:5 dni 04:44:52
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by szybko pozbyć się niechcianego owłosienia dzięki nowoczesnemu urządzeniu, które pozwala na komfortowe przeprowadzenie depilacji

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nazwa lasera: Stella
  • rok produkcji: 2021
  • rekomendowana liczba zabiegów: 6-10
  • czas trwania zabiegu: od 15 min do 1 godz. 50 min (w zależności od partii)

Partie ciała do wyboru:

  • małe: wąsik, broda, policzki, baki, okolice brodawek, linia brzucha, partia między brwiami
  • średnie: pachy, kark, szyja, ramiona, przedramiona z łokciami, pachwiny
  • duże: cała twarz, ręce całe, cały brzuch, uda, pośladki, łydki z kolanami, plecy, bikini płytkie

Stella włoski laser diodowy do depilacji, który posiada 3 wiązki: 755nm, 808nm, 1064nm. Wyprodukowany w grudniu 2021 należy do jednych z najnowszych na rynku i charakteryzuje się dużą mocą, dlatego efekty jego zastosowania widoczne są już po pierwszym zabiegu. Urządzenie zostało wyposażone nowoczesny system chłodzenia głowicy do -20°C, co pozwala na komfortowe przeprowadzenie depilacji, również w przypadku skóry wrażliwej.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 723 179 723. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Możliwość ponownego zakupu grouponu raz na 12 miesięcy. Godziny otwarcia: pon.-sob. 9-21. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Tiamo

Zlokalizowany we Wrocławiu salon depilacji laserowej, to miejsce w którym dzięki nowoczesnym metodom i wysokiej jakości laserom możliwe jest uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów. Tiamo pomaga swoim klientom również w szybkiej i skutecznej poprawie kształtu sylwetki, redukcji cellulitu i ujędrnieniu skóry dzięki takim zabiegom jak dermomasaż, liposukcja ultradźwiękowa RF lifting. W ofercie dostępne są także usługi kosmetyczne oraz masaż relaksacyjny.