Thermal Aquapark Orava

Thermal Aquapark Orava

Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Wybierz 1 z 5 opcji

Całodzienne bilety wstępu:

  • 39,99 zł zamiast 77 zł za bilet dla 1 osoby
  • 79,99 zł zamiast 154 zł za bilet dla 2 osób
  • 159 zł zamiast 308 zł za bilet dla 4 osób
  • 99,99 zł zamiast 189 zł za bilet rodzinny 2+1 (2 osoby dorosłe + 1 dziecko poniżej 14 lat)
  • 119,99 zł zamiast 217 zł za bilet rodzinny 2+2 (2 osoby dorosłe + 2 dzieci poniżej 14 lat)

Temperatura wody: aż 58 ºC.

Łączna powierzchnia basenów: 1545 m².

Dogodna lokalizacja ośrodka:

  • 13 km od polskiej granicy w Chochołowie
  • 39 km od Zakopanego
  • 1,5 godziny drogi od Krakowa

Warunki


Groupon ważny do 29.06.2018 z wyłączeniem 09.04.2018-19.04.2018  i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godziny otwarcia od 19.03.2018: niedziela-wtorek 10-19:30, piątek-sobota 10-21. Rezerwacja nie jest wymagana. Bilet rodzinny: 2 osoby dorosłe i dziecko/dzieci poniżej 14 lat. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Meander Thermal & Ski Resort Oravice


Zlokalizowany u podnóża Tatr Zachodnich nowoczesny park wodny zachwyca gości bogactwem urozmaiceń i atrakcji. Wypełniająca tutejsze baseny woda termalna cechuje się wysokim zmineralizowaniem (m.in. sód, magnez, żelazo), dzięki czemu relaks w thermalparku polecany jest szczególnie osobom cierpiącym na różnorodne schorzenia i dolegliwości. To również świetna okazja do zadbania o swoje zdrowie i dobre samopoczucie w rodzinnym gronie.

Na odwiedzających czekają liczne atrakcje, takie jak np. sztuczne fale wodne, jacuzzi, gejzer, strumienie masujące, grzyb wodny i natryski. Zmęczeni wodnym szaleństwem odpocząć mogą w saunie, basenie relaksacyjnym lub pomieszczeniu do masażu, a wygłodniałym polecają się tutejsze restauracje z kuchnią polską, bistro i kawiarnie.

Płatność za usługi ułatwiona jest dzięki zegarkowi z chipem rejestrującemu każdy zakup – po zakończeniu pobytu rachunek regulowany jest w całości w kasach ośrodka (możliwa zapłata zarówno w euro, jak i złotówkach oraz kartami: VISA, Diners Club, MasterCard, Maestro, ATM). Warto dodać, że personel posługuje się językiem polskim.

W skład resortu Meander wchodzi również park narciarski, który oferuje ponad 7 km tras zjazdowych o różnych stopniach trudności, w tym trasę czerwoną dla doświadczonych narciarzy. W szybkim poruszaniu się pomaga kolejka linowa oraz wyciąg orczykowy.

Thermal Aquapark Orava

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Park wodny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.