Brak nowych powiadomień

The Venus Beauty Clinic

Kochanowskiego 17a, Poznań

Liposukcja ultradźwiękowa na brzuch, uda i pośladki: seria zabiegów od 105 zł w The Venus Beauty Clinic

Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Liposukcja ultradźwiękowa to sposób na pobudzenie organizmu do spalania komórek tłuszczowych, poprawę metabolizmu oraz mikrokrążenia

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: liposukcja ultradźwiękowa
  • partie ciała: brzuch, całe uda, pośladki

  • czas trwania zabiegu: ok. 30 minut (zaleca się powtórzenia raz na tydzień)

Liposukcja ultradźwiękowa dzięki wykorzystaniu ultradźwięków stanowi alternatywę dla zabiegów chirurgii estetycznej i tradycyjnych metod walki z tkanką tłuszczową oraz cellulitem.

Warto wiedzieć

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 608 116 303. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

The Venus Beauty Clinic

Położony na terenie Poznania gabinet oferuje swoim klientom bogaty wybór zabiegów kosmetycznych oraz pielęgnujących.W The Venus Beauty Clinic pracuje doświadczony zespół specjalistów, który wykonuje zabiegi z wykorzystaniem sprzętu i kosmetyków wysokiej jakości. Oferta salonu to m.in. laserowe zamykanie naczynek, lipoliza ultradźwiękowa, depilacja laserowa, masaże twarzy oraz ciała.