Brak nowych powiadomień

Športová 1397/1, Poprad

AquaCity Poprad: całodzienny bilet wstępu do słowackiego parku wodnego od 69,90 zł i więcej (do -34%)

20+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

W ramach atrakcji m.in. 9 basenów pływackich i relaksacyjnych o temp. 30-38°C, zjeżdżalnie, 8 saun i inhalacji

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
P
Paulina
4 Oceny1 reviews
5 dni temu
Super
R
Rozalia
2 Oceny2 reviews
wrzesień 17, 2020
Miło spędzony czas polecam
K
Karolina
1 Oceny1 reviews
wrzesień 17, 2020
Niesamowite miejsce , cudowna przestrzeń , dużo śmiechu i zabawy. Polecam każdemu
W
Wojciech
2 Oceny2 reviews
wrzesień 16, 2020
Rewelacja!!!
R
Rozalia
2 Oceny2 reviews
wrzesień 15, 2020
Fajny obiekt
G
Grzegorz
1 Oceny1 reviews
wrzesień 8, 2020
Super
K
Katarzyna
2 Oceny1 reviews
wrzesień 4, 2020
Najlepsze termy w Tatrach, dużo atrakcji w postaci basenów, zjeżdżalni, saun. Polecam serdecznie.
M
Monika
3 Oceny2 reviews
sierpień 29, 2020
Jak zwykle super wypoczynek. Strefa spa pozwala na wyciszenie. Wiele atrakcji wewnątrz i na zewnątrz dla dzieci. Polecam.
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie

Szczegóły:

 • przedmiot oferty: całodzienny bilet dla 1 osoby w pakiecie Aqua lub Vital
 • opcjonalnie: lunch

Opis pakietów:

 • Pakiet Aqua: wstęp do wszystkich krytych i zewnętrznych basenów w aquaparku:

  • STREFA RELAKSACYJNA – 3 odkryte baseny termalne z atrakcjami wodnymi, 2 kryte baseny termalne Blue Diamond z barami wodnymi i saunami fińskimi, 50 m basen pływacki, sauna parowa
  • STREFA ROZRYWKI – kryte baseny relaksacyjne Blue Sapphire z wieczornym pokazem laserowym, kryty basen dla dzieci Treasure Island – Wyspa Skarbów, place zabaw i boiska dla dzieci
  • LETNI KOMPLEKS – piramida Majów, zewnętrzny basen dla dzieci, strefa zabawy – nadmuchiwany park wodny piratów
 • Pakiet Vital (dla osób powyżej 12 lat): wstęp do Fire & Water Wellness & Spa centra i Aquaparku

  • FIRE & WATER WELLNESS & SPA – wstęp do świata saun oraz wszystkich krytych i zewnętrznych basenów w aquaparku: 8 saun i inhalacji (ceremonialna, solna, mentolowa, parowa, sucha, infra sauna), basen relaksacyjny z jacuzzi, dyszami do masażu i zatoką miłości, jacuzzi, pomieszczenia relaksacyjne z bio kominkami, jaskinia śnieżna
  • STREFA RELAKSACYJNA – 3 odkryte baseny termalne z atrakcjami wodnymi, 2 kryte baseny termalne Blue Diamond z barami wodnymi i saunami fińskimi, 50 m basen pływacki, sauna parowa
  • STREFA ROZRYWKI – kryte baseny relaksacyjne Blue Sapphire z wieczornym pokazem laserowym, kryty basen dla dzieci Treasure Island – Wyspa Skarbów, place zabaw i boiska dla dzieci
  • LETNI KOMPLEKS – piramida Majów, zewnętrzny basen dla dzieci, strefa zabawy – nadmuchiwany park wodny piratów
  • jednorazowe wejście do Centrum Wellness
 • Pakiety Aqua/Vital + lunch: dodatkowo oprócz wybranego pakietu, menu dnia (zupa i drugie danie) w Restauracji Lighthouse w Aquaparku (3 dania do wyboru)


Wśród atrakcji dostępnych w AquaCity Poprad są:

Zjeżdżalnie – kilkumetrowe, całoroczne, strome konstrukcje, które posiadają mnóstwo zakrętów i niespodzianek.

Blue Diamond I – delikatnie podświetlone baseny wypełnione bogato zmineralizowaną wodą, z atrakcjami wodnymi, jacuzzi, dyszami do masażu i prądami wodnymi, stanowi odpowiednie miejsce do wypoczynku, pływania lub spotkania z przyjaciółmi.

Blue Diamond II – basen termalny z barem bezpośrednio w wodzie, dzięki czemu podczas kąpieli lub relaksu na krzesłach barowych zanurzonych w wodzie można rozkoszować się orzeźwiającymi drinkami i cieszyć się chwilą.

Basen dziecięcy Treasure Island – nowa strefa dla dzieci z tarasem wypoczynkowym i licznymi atrakcjami została pomyślana jako miejsce nie tylko dla maluchów, lecz również dla dorosłych (do wyboru m.in. rejs zabytkowym statkiem, programy animacyjne i weekendowe zabawy dla dzieci, żółwie i rybki Nemo oraz legwan z archipelagu Galapagos, czyli maskotka Treasure Island).

Dodatkowe informacje:

 • godziny otwarcia: 10:00-21:00
 • aktualne informacje na stronie
 • wejście do strefy Vital powyżej 12. roku życia
 • personel mówi w języku angielskim i polskim

Warunki

Groupon ważny do 15.09.2020 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: wejście do strefy Vital powyżej 12. roku życia. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjncyh Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.  Rezerwacja nie jest wymagana. Kontakt: +421 52 78 51 111, mail: info@aquacity.sk.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

AquaCity Poprad

Czy wodne szaleństwa wprawiają w pozytywny nastrój? Warto się o tym przekonać w czynnym cały rok słowackim AquaCity Poprad. Oferuje on mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Nowoczesny AquaCity Poprad to całoroczny kompleks kąpieliskowy położony na wysokości 672 m n.p.m. u podnóża Tatr Wysokich – tylko 50 km od polskiej granicy. Woda w basenach wydobywana jest na głębokości ok. 1300 m i zawiera ponad 20 różnych minerałów działających korzystnie na zdrowie. W trakcie procesu technologicznego schładzana jest z temperatury 50°C do 36-38°C. Aby zminimalizować konieczność użycia chloru, baseny posiadają powierzchnię nierdzewną. Z kolei do dezynfekcji używane jest promieniowanie UV łagodne dla skóry i dla oczu.

Nowoczesny budynek jako podstawowe źródło energii wykorzystuje promieniowanie słoneczne oraz wodę termalną. Stąd główną atrakcją są relaksacyjne baseny termalne z wodą o temperaturze 30-34°C. Oferują masaże wodne i powietrzne, leżanki z masażem perełkowym, dysze wodne, specjalne światła do leczniczej chromoterapii i wiele innych atrakcji. Kryte baseny relaksacyjne Blue Sapphire zapewniają dogłębny relaks. Nie zapomniano jednak o tych, którzy preferują aktywny wypoczynek i kontakt z naturą. W AquaCity Poprad przez cały rok funkcjonuje zewnętrzny, siedzący basen relaksacyjny oraz rekondycyjny pływacki. Ten ostatni zainteresuje zapewne zwłaszcza aktywnych sportowców. Z kolei dzieci mogą spędzać czas w basenie Wyspa Skarbów. Warto wspomnieć, że woda termalna w aquaparku działa leczniczo i pomaga przy problemach układu ruchowego, oddechowego, nerwowego i przy kłopotach z krążeniem krwi.