Sztuka Degustacji

Szkolna 1, Turew

Wycieczka po gorzelni w Turwi i więcej od 49,99 zł z firmą Sztuka Degustacji (-38%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny ZIMA. Termin: 1.2.
Użyj kodu

Wyróżniki

Okazja do zwiedzania gorzelni i ekspozycji muzealnej z przewodnikiem oraz poznania procesów technologicznych podczas produkcji spirytusu

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Zlokalizowana w miejscowości Turew, około 45 km od Poznania, mała rolnicza gorzelnia funkcjonuje od 1918 roku. Aktualnie produkcja trwa od początku września do końca czerwca. Tutejsza ciekawostką są niecodzienne kadzie fermentacyjne w formie basenów, gdzie fermentuje zacier, trafiający następnie do destylacji.

Szczegóły:

 • w ofercie: zwiedzanie gorzelni
 • program obejmuje m.in.:
  • zwiedzanie gorzelni z przewodnikiem; parowanie, zacieranie, produkcja drożdży, fermentownia, destylacja, kotłownia,
  • poznanie procesów technologicznych, samej produkcji, ciekawostki, a wszystko okraszone anegdotami z życia pracowników
  • ekspozycja muzealna do obejrzenia na zewnątrz i wewnątrz
  • degustacja
 • więcej informacji dostępnych tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta dostępna od 18 roku życia.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 696 013 007 lub bezpośrednio na adres: biuro@sztuka-degustacji.pl z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Sztuka Degustacji

Kreująca z pasją „Kulturę Smaku” firma działa poprzez „edukację i szkolenia, dbałość o rytuały oraz wspólne odkrywanie magii i wyjątkowości chwil, podczas degustacji”. W tym celu organizuje różnego rodzaju eventy i współpracuje ze znanymi osobami z branży. Sztuka Degustacji w swojej ofercie posiada m.in. konsulting przy tworzeniu opisów z zakresu sensoryki, sztuki kiperskiej, kultury danego gatunku jak i zajmuje się doradztwem technicznym i technologicznym oraz prowadzeniem profesjonalnych szkoleń dla branży alkoholowej. Jedną z nowych inicjatyw jest BeerLab (niezależnie laboratorium oceny jakości piwa).