Brak nowych powiadomień

Szkoła Nauki Jazdy Arma

ul. Reyomonta 17A, Kraków

Kurs na prawo jazdy kat. A (849,99 zł) lub B (999,99 zł) w Szkole Nauki Jazdy Arma (do -35%)

Do -34%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Kurs przygotuje uczestników z zagadnień teoretycznych dotyczących przepisów drogowych oraz z techniki prowadzenia pojazdu

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 849,99 zł zamiast 1300 zł za kurs kat. A (30 godz. teorii i min. 20 godz. jazd),
  • 999,99 zł zamiast 1400 zł za kurs kat. B (30 godz. teorii i min. 30 godz. jazd).

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie dotyczy osób posiadających prawo jazdy. Szkoła zastrzega sobie prawo odmówienia realizacji grouponu, jeżeli jego ważność dobiega końca. W ciągu 24 godzin po zakupie należy się skontaktować ze szkołą w celu umówienia terminu kursu. Wymagany wiek minimalny dla prawa jazdy kat. A: 20 lat (jeżeli osoba co najmniej od 2 lat posiada prawo jazdy kategorii A2), 24 lata (jeżeli osoba nie posiadała co najmniej przez 2 lata prawa jazdy kategorii A2), 18 lat (dla żołnierzy kierujących pojazdami Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej). Wymagany minimalny wiek dla prawa jazdy kat. B: 18 lat.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Kurs odbywa się w ramach harmonogramu ustalonego przez szkołę, jazdy odbywają się tylko w dni powszednie (bez weekendów). Szkoła zapewnia jazdy min. raz w tygodniu. Przed zakupem należy zapoznać się z ograniczeniami wiekowymi i wymogami umieszczonymi w warunkach. Osoba ubiegająca się o uzyskanie uprawnień może rozpocząć szkolenie nie wcześniej niż 3 miesiące przed osiągnięciem minimalnego wieku. Rabat 20% na kurs prawa jazdy kategorii od B+E (upoważniający do prowadzenia pojazdów składających się z ciągnika rolniczego i przyczepy). Możliwość wykupienia dodatkowych jazd: kat. A – miasto: 70 zł/godz., plac: 50 zł/godz. Możliwość skorzystania z kursów przyspieszonych (ekspresowy, weekendowy) z dodatkową opłatą (informacje o opłatach na miejscu, w szkole). Badania lekarskie dodatkowo płatne. Kurs kończy się dodatkowo płatnym wewnętrznym egzaminem teoretycznym (20 zł) i praktycznym (100 zł). Możliwość odbycia kursu teoretycznego metodą e-learning za dodatkową opłatą.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 12 638 44 13, 600 370 403 (Grażyna), 608 159 327 (Tadeusz), fax: 12 638 44 13 (w godz. 10-18) z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego, w ciągu 24 godzin od zakupu grouponu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szkoła Nauki Jazdy Arma

Placówka prowadzi kursy na prawo jazdy kategorii m.in. A, B czy E. Doświadczeni instruktorzy w przystępny sposób omawiają zagadnienia teoretyczne, by słuchacze mogli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego, budowy auta oraz podstaw pierwszej pomocy. Następnie kursanci zasiadają za kółkiem samochodu lub na motocyklu (takim samym jak na egzaminie), ucząc się, jak spokojnie ocenić i przewidzieć sytuację na drodze, opanować stres oraz wszystkich umiejętności niezbędnych do bezpiecznego prowadzenia pojazdu.

Szkoła Nauki Jazdy Arma

Zajęcia, Nauka jazdy