zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Dziś koniec.

Szkoła języków obcych Liberty Language School

ul. Tomasza Zana 43, Lublin

Up to 80% Off on Language Course at Szkoła języków obcych Liberty Language School

Wybierz opcję

Wyróżniki

Indywidualne lekcje prowadzone przez doświadczonego native speakera to okazja by udoskonalić swoje umięjętności językowe

O tej ofercie

Szczegóły:

  • zajęcia z native speakerem prowadzone są online przez Skype
  • 1 lekcja - 45 minut.
  • nacisk na mówienie, gramatykę i słownictwo
  • native speaker z Londynu z Wielkiej Brytanii

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail libertylanguageschooldnepr@gmail.com. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Szkoła języków obcych Liberty Language School

Znajomość języka obcego może być dziś jednym z głównych kryteriów zatrudnienia. Jego przewaga konkurencyjna jest trudna do zakwestionowania. Współczesnemu specjaliście znacznie łatwiej jest wspinać się po szczeblach kariery, odnosić różne sukcesy, jeśli zna choćby jeden język obcy. Chociaż język angielski jest tradycyjnie uważany za język komunikacji międzynarodowej, ostatnio znacznie wzrosło zainteresowanie językiem niemieckim.

Zespół Liberty Language School tworzą specjaliści z zakresu nauczania języka obcego oraz przygotowania do międzynarodowych testów językowych. Pracujący tutaj lektorzy posiadają zarówno certyfikaty potwierdzające znajomość języka (FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL), jak i dokumenty potwierdzające kwalifikacje pedagogiczne (TKT, TEFL, TESOL, CELTA, DELTA).