Szkoła Jazdy Autek

Stanisława Konarskiego 1, Warszawa

Symulator jazdy rajdowej: nawet 2 godziny sportowych emocji w Szkole Jazdy Autek (do -53%)

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Symulator jazdy sportowym autem to wyjątkowa okazja do profesjonalnego ścigania się szybkimi bolidami po różnych torach świata

O tej ofercie


Szczegóły:

  • w ofercie: symulator rajdowy (jazda sportowa)
  • czas trwania: 30, 60 lub 120 min
  • szeroki wybór aut i torów
  • możliwość nagrywania/ robienia zdjęć na miejscu

  • dla klientów groupon możliwość wydłużenia czasu jazdy w cenie 50 zł/ 30 min w dniu realizacji usługi (pod warunkiem dostępności symulatora)
  • możliwość zakupu imiennego dyplomu Mistrza Jazdy Rajdowej w cenie 20 zł (z podaniem najlepszego czasu jazdy) – pomysł na prezent

Warunki

Oferta dla osób powyżej 12 lat. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 509 566 200. Prawo jazdy nie jest wymagane. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Szkoła Jazdy Autek

Zlokalizowana na warszawskim Bemowie szkoła oferuje naukę jazd wszystkich kategorii. Autek stawia na jakość nauczania wykorzystując bezstresowe metody i szkolenia prowadzone przez miłą, wykwalifikowaną kadrę, dzięki czemu możliwy jest wysoki odsetek pozytywnie zaliczonych kursów. W ofercie dostępne są lekcje stacjonarne i w formie e-learningu, kursy instruktorskie, jazdy doszkalające i na symulatorach. Szeroką ofertę dopełniają wyprawy off-road, czy też wyścigi po torach.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.