Szklarnia Zdrowia Catering Dietetyczny

Dieta wegetariańska: 3 dni 1000-1200 kcal za 107,99 zl i więcej opcji z Szklarnia Zdrowia Catering Dietetyczny (do -38%)

Wybierz opcję
Ponad 100 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Składająca się z 5 posiłków dziennie dieta, może pomóc w zmniejszeniu dotychczasowej wagi ciała

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Anna
3 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 4, 2022
Bardzo smaczne, mocno zróżnicowane posiłki
A
Ania
1 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
czerwiec 1, 2022
Bardzo słaba dieta. Próbowałam już wielu wegetariańskich, ale ta jest najgorsza. Fasola, groch, ciecierzyca... I tak w kółko i to często praktycznie nie przetworzona. Np. W menu na dziś: śniadanie ciecierzyca, zupa - fasola, obiad ciecierzyca, kolacja groch...
M
Martyna
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
marzec 31, 2022
Bardzo smaczny catering! Posiłki były zróżnicowane i świeże. Kupiłam dietę wegetariańską 1200 na 15 dni. Ani razu posiłek się nie powtórzył, wszystko było świeże. To, co dla mnie było na duży plus, to że w posiłkach była ograniczona ilość nabiału (ok. raz dziennie)a dużo warzyw. Na pewno zamówię ponownie!
J
Jan
8 Oceny5 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 30, 2022
bardzo smaczne jedzenie. Zamawiam za każdym razem jak pojawia się oferta, przy czym zamawiam jedzenie pudełkowe co 2 dzień, bo spokojnie mi wystacza. czy li za 5 dni mam jedzienie na 10 dni
E
Ewa
6 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 30, 2021
Bardzo dobry kontakt z obsługą, szybka odpowiedź na maila, łatwo zarezerwować (on-line) terminy. Jedzenie bardzo smaczne, dostawy na czas. Polecam.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • kaloryczność: 1000, 1200, 1400, 1500, 1800, 2000 kcal
  • czas trwania: od 3 do 30 dni
  • dostawa obejmuje miasta i ich okolice: Szczecin, Poznań, Kraków, Katowice, Wrocław, Białystok, Bielsko Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Słupsk, Gorzów Wielkopolski, Gdynia, Jelenia Góra, Kielce, Tarnów, Łódź, Łomża, Ostrołęka, Lublin, Olsztyn, Opole, Kalisz, Konin, Leszno, Płock, Koszalin, Zielona Góra, Radom, Rzeszów, Suwałki, Puławy, Toruń, Wyszków, Płońsk, Siedlce, Biała Podlaska, Zakopane, Zamość, Warszawa i wiele innych
  • dostawa: darmowa na terenie całej Warszawy (poza teren Warszawy dostawa dodatkowo płatna 4 zł)
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • dostawa w weekendy: nie, oferta obejmuje dni od pon. do pt.
  • dodatkowe informacje na temat diety dostępne tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów, a 5 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: Darmowa dostawa na terenie całej Warszawy (poza teren Warszawy dostawa dodatkowo płatna 4 zł/dzień, płatna jest na konto bankowe: Szklarnia Polska. Numer konta dostępny na stronie: https://www.szklarniazdrowia.pl/) Dostawy odbywają się w dni powszednie (pon.-pt.) w godz. 1:00-7:00. Dostawa obejmuje miasta i ich okolice: Szczecin, Poznań, Kraków, Katowice, Wrocław, Białystok, Bielsko Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Słupsk, Gorzów Wielkopolski, Gdynia, Jelenia Góra, Kielce, Tarnów, Łódź, Łomża, Ostrołęka, Lublin, Olsztyn, Opole, Kalisz, Konin, Leszno, Płock, Koszalin, Zielona Góra, Radom, Rzeszów, Suwałki, Puławy, Toruń, Wyszków, Płońsk, Siedlce, Biała Podlaska, Zakopane, Zamość, Warszawa i wiele innychNa podstawie wykupionego grouponu może zostać zrealizowane zamówienie wyłącznie na dietę wegetariańską.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj: https://szklarniazdrowia.pl/zamowienie/#/ z min. 48-godzinnym wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Szklarnia Zdrowia Catering Dietetyczny