Studio Urody Przystań Piękna

al. Rzeczypospolitej 7B, Gdańsk

Do 45% zniżki na: Redukcja tłuszczu/cellulitu w firmie Studio Urody Przystań Piękna

Wybierz opcję

Wyróżniki

Poprawa wyglądu pośladków, ud i boczków. Redukcja celulitu, modelowanie sylwetki.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

1 x zabieg wyszczuplajaco-antycellulitowy

Jeden zabieg modeluje i unosi pośladki, najlepsze rezultaty osiąga się w serii zabiegów. Ciesz się jedną i pozbawiona cellulitu sylwetką.

Modelujący masaż próżniowy na bazie rozgrzewających olejków, aktywne serum wprowadzone ultradźwiękami (kawitacja na cellulit), maska pielęgnująca.

2 x zabiegi wyszczuplajaco-antycellulitowe

W ofercie Modelujący masaż próżniowy na bazie rozgrzewających olejków, aktywne serum wprowadzone ultradźwiękami (kawitacja na cellulit), maska pielęgnująca. 2 zabiegi w 10 dniowych odstępach.

3 x zabiegi wyszczuplajaco-antycellulitowe

Modelujący masaż próżniowy na bazie rozgrzewających olejków, aktywne serum wprowadzone ultradźwiękami (kawitacja na cellulit), maska pielęgnująca. 3 zabiegi w 10 dniowych odstępach.

Masaż wykonany metoda masażu próżniowego i wykorzystaniem ultradźwięków i światła podczerwonego pomoże Ci ujędrnić, wyszczuplić i pozbyć się cellulitu. Fototerapia spowolni procesy starzenia się skóry poprzez odpowiednią długość fali światła, pobudzając mechanizmy regeneracji komórek ciała oraz wzmagając metabolizm komórkowy, tym samym zmniejszy ilość szkodliwych wolnych rodników oraz pomoże zwalczyć różne rodzaje problemów skórnych. Ultradźwięki to nowoczesny, oraz niezawodny sposób wtłaczania substancji czynnych w głębokie warstwy skóry, poprawia mikrokrążenie, powoduje lepsze ukrwienie skóry i przyspiesza rozkład tłuszczu.

Warunki

Przeciwwskazania: ciąża, choroby żył, menstruacja. Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: uda, pośladki, boczki. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Minimalna liczba dni między zabiegami: 10. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 505 953 788. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Groupon ważny przez 7 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.

Studio Urody Przystań Piękna

Zlokalizowany w Gdańsku salon oferuje zabiegi kosmetyczne w miłej i przyjaznej atmosferze. Przystań Piękna prowadzona jest przez dyplomowaną kosmetyczkę, stylistkę paznokci oraz rzęs, która do swojej pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. W ofercie dostępne są zabiegi oczyszczające i pielęgnacyjne na twarz, szyję i dekolt oraz dłonie i stopy, manicure i pedicure ze zdobieniami. Na miejscu można również zdecydować się na stylizację oprawy oczu i masaż.