Najlepsze z Groupon

Studio na Hożej

ul. Hoża 21/23, Warszawa

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 włoskami jedwabnymi (89,99 zł) z uzupełnieniem (od 129,99 zł) w Studiu Urody na Hożej

Wybierz opcję

Wyróżniki

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs optycznie powiększa oczy, dając efekt zmysłowego spojrzenia

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 włoskami jedwabnymi:

  • 89,99 zł zamiast 200 zł za 1 zabieg,
  • 129,99 zł zamiast 300 zł za 1 zabieg z 1 uzupełnieniem,
  • 169,99 zł zamiast 400 zł za 1 zabieg z 2 uzupełnieniami.

Studio na Hożej

Zlokalizowane w centrum miasta studio oferuje szereg zabiegów, które pozwalają w efektywny i efektowny sposób zadbać o ciało i samopoczucie. W ofercie studia odnaleźć można usługi fryzjerskie, stylizację rzęs i paznokci, zabiegi na twarz i ciało oraz szereg masaży, które pozwalają zredukować codzienny stres i poprawić przepływ krwi w organizmie.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Realizacja grouponów od 10.02.2016. 
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt telefoniczny celem sprawdzenie dostępnych wolnych terminów.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Uzupełnienie rzęs w ciągu 2,5-3 tygodni. Dopłata wg cennika w przypadku stawienia się na uzupełnienie bez ani jednej rzęsy sztucznej. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 600 302 999. w godzinach 11 - 17. Przy rezerwacji należy podać kod zabezpieczający grouponu. Jeśli kod nie zostanie podany, wizyta jest nieaktualna. Możliwy kontakt sms. W sytuacji nie potwierdzenia wizyty, groupon przepada. Możliwość anulacji z 24-godzinnym wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Studio na Hożej