Studio Urody i Masażu Maja Moszczyńska

Władysława IV 53/7, Gdynia

Masaż twarzy, głowy, stóp, relaksacyjny lub klasyczny w Studiu Urody i Masażu Maja Moszczyńska (do -33%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na redukcję napięcia mięśniowego, zmniejszenie poziomu stresu, wyciszenie, poprawę krążenia i ogólnego samopoczucia

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • czas trwania: 30 lub 60 min
 • dostępne masaże:
  • twarzy
  • głowy
  • stóp
  • relaksacyjny
  • klasyczny

Masaż twarzy to zabieg kosmetyczny twarzy, szyi, dekoltu i ramion. Poprawia owal twarzy, nawilża, usprawnia metabolizm skóry, poprawia wygląd. Jest też remedium na stres i zmęczenie.

Masaż głowy to zabieg relaksacyjny głowy, szyi i karku, który działa jak antidotum na stres. Pozwala ukoić nerwy, odpręża nie tylko ciało, ale także i umysł. Polecany dla każdego, komu potrzebna jest chwila wyciszenia.

Masaż stóp to zabieg dedykowany stopom zmęczonym i obolałym od noszenia niewygodnego obuwia, długotrwałego stania lub chodzenia. Może posłużyć również jako czysto relaksacyjny zabieg, zapewniający miłe uczucie odprężenia i poprawiający nastrój.

Masaż relaksacyjny zabieg pozwala odpocząć i się wyciszyć. Spokojne ruchy masażu zrelaksują mięśnie i pozwolą na chwilę wytchnienia. Masaż częściowy obejmuje plecy lub plecy i tył nóg.

Masaż klasyczny zabieg wspomagający w dolegliwościach bólowych. Nie jest to masaż rehabilitacyjny, a jedynie intensywniejsza praca na mięśniach w celu poprawy ich ukrwienia i uwolnienia od napięć. Masaż częściowy obejmuje plecy lub plecy i tył nóg.


Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 695 879 989. Dni i godziny otwarcia: wtorek 9-17, środa 9-17 i czwartek 10-20 Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Studio Urody i Masażu Maja Moszczyńska

Żyjąc na co dzień w ciągłym stresie i zabieganiu trzeba pamiętać, że dla zachowania równowagi nie można zapominać o chwili na relaks i odpoczynek. W tym celu warto skorzystać z usług zlokalizowanego w Sopocie Studia Urody i Masażu. Na miejscu można kompleksowo zadbać zarówno o lepsze samopoczucie fizyczne i psychiczne, jak i urodę. W ofercie dostępny jest szeroki wybór masaży, a także rytuałów na ciało oraz zabiegów z wykorzystaniem aparatury kosmetycznej. Warto dodać, że usługi realizowane są stacjonarnie i z dojazdem.

Więcej informacji na Facebooku.