STUDIO SZTOS

ul. Długa 44/50, Warszawa

Up to 61% Off on Studio Photography at STUDIO SZTOS

Wybierz opcję
Oferta wygasa za4 dni

Wyróżniki

Bezpieczna i komfortowa praca z profesjonalnym fotografem, który współpracuje z najlepszymi w branży. Studio przy Metro Ratusz Arsenał.

O tej ofercie

2h sesja akt/buduar + make-up – 8 zdjęć

W ofercie:

- 120-minutowa sesja typu akt/buduar/bielizna w studio dla max 2 osób

- profesjonalny make-up

- 8 zdjęć z retuszem

2h sesja ciążowa + make-up – 5 zdjęć

W ofercie:

- 120-minutowa sesja ciążowa w studio

- profesjonalny make-up

- 5 zdjęć z retuszem

Miejsce: Studio UP! Ratusz Arsenał lub plener (do wyboru).

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail bastekczernek@gmail.com. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Studio UP! Ratusz Arsenał

Fotograf - Bastek.

Absolwent Krakowskich Szkół Artystycznych.

Na początku kariery zbierał doświadczenie u boku znanych polskich mistrzów fotografii, m.in. Marcina Tyszki czy Szymona Szcześniaka.

W swej pracy nieustannie poszukuje nowych możliwości i wyzwań. Lubi pracować z najlepszymi, przykłada uwagę do najmniejszych detali. Fotograf ma na koncie wiele wyróżnień i nagród, kilka indywidualnych wystaw, a także udziałów w dużych festiwalach fotograficznych takich jak Cracow Fashion Week.

Na co dzień pracuje w Studio UP! Ratusz Arsenał, którego jest współwłaścicielem. Bywały u niego na zdjęciach takie gwiazdy, jak Basia-Kurdej Szatan, Klaudia Halejcio, Anna-Maria Sieklucka, Alekdanra Popławska, Kamila Kamińska, Edyta Herbuś, Tomasz Karolak, Mateusz Damięcki i wiele innych.

Studio UP! Ratusz Arsenał zostało założone przez 4 przyjaciół - artystów. Są nimi aktorki Agnieszka Mrozińska, Kamila Kamińska, fotograf Bastek Czernek oraz projektant Alex Caprice.