Studio Fryzur Red

Balicka 1 C, Kraków

Do 42% zniżki na Salon - Zabieg keratynowy w Studio Fryzur Red

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by wyprostować, wygładzić i dodać blasku nawet bardzo zniszczonym włosom oraz sprawić, by były podatniejsze na codzienną stylizację

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Szczegóły:

  • oferta dotyczy włosów średnich i długich
  • w przypadku włosów bardzo długich (poniżej pasa) konieczna jest dopłata

Zabieg regeneracji włosów z wykorzystaniem podczerwieni i ultradźwięków Remedy (ok. 2,5 godz.) – ekskluzywny zabieg przeznaczony do całkowitej i długotrwałej rekonstrukcji włosa. Promieniowanie podczerwone regeneruje zniszczone komórki włosa, a dzięki ultradźwiękom substancje odżywcze dostarczane są w najgłębsze partie włosa. Jest to skuteczny środek na problemy związane z osłabionymi naczyniami włosowatymi, zalecany jest w przypadku włosów szczególnie zniszczonych, pozbawionych puszystości i przesuszonych.

Prostowanie keratynowe CocoChoco (ok. 3 godz.) – profesjonalna kuracja keratynowa, która polega na uzupełnieniu ubytków keratyny we włosie. Keratyna jako organiczna i naturalna substancja daje włosom szansę powrotu do naturalnego i zdrowego wyglądu. Jej główne zadanie to ułatwienie codziennej pielęgnacji - eliminacja puszenia, elektryzowania, trudności z rozczesywaniem i stylizacją. Efektem ubocznym jest to, że włosy stają się proste.

Zabieg przeciw wypadaniu oraz wspomagający porost włosów ERGOVIT (ok. 2 godz.) - to kuracja wspomagająca odrost włosów i stymulująca cebulki. Aktywne składniki takie jak olejki esencjalne, kofeina, rzeń - szeń, aloes, jojoba, rozmaryn, arnika i brzoza pobudzają i wzmacniają niedotlenionego włosa.

Warunki

W zależności od długości, struktury i gęstości włosów mogą obowiązywać dodatkowe opłaty. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub e-mail 690 571 926, redstudiofryzur@gmail.com. W salonie przestrzegane są zasady bezpieczeństwa i higieny, wymagana jest dezynfekcja i noszenie maseczki. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Studio Fryzur Red

Zlokalizowany w Krakowie salon to miejsce, w którym indywidualne podejście do każdego klienta idzie w parze z dbałością o dobrą energię i wyjątkowy nastrój. Studio Fryzur Red specjalizuje się w usługach fryzjerskich zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Na miejscu można zdecydować się na strzyżenie, koloryzację, modelowanie, prostowanie i zabiegi pielęgnacyjne. Wszystko to zgodnie z oczekiwaniami klientów i po osobistej konsultacji.