Studio Figura Opole Szczepanowice

Chmielowicka 11/1, Opole

Do 40% zniżki na Presoterapia detoksykująca w Studio Figura Opole Szczepanowice

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: WEEKEND. Ważny do 3.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Zabieg relaksacyjny, dobrze wpływający na zdrowie i samopoczucie. Studio tylko dla kobiet - poczuj się pewnie.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Presoterapia kończyn dolnych, 30 min

Limfodrenaż znany również pod nazwą presoterapia przeprowadza głęboki drenaż, usuwając toksyny i skupiska tłuszczu. mniejsza cellulit, obrzęki, usuwa zalegającą wodę w opuchniętych kończynach, przeciwdziała powstawaniu żylaków, ujędrnia skórę, zmniejsza objętość masowanych partii.

Zabieg relaksujący, który ujędrnienia i wygładza skórę

poprawia krążenie krwi i limfy, przyspiesza przemianę materii, redukuje tkankę tłuszczową, przy regularnym stosowaniu powoduje zanik cellulitu pierwszego i drugiego stopnia!!

Możliwość połączenia dodatkowo z body wrappingu, za dodatkową opłatą.

Warunki

Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: dolne partie ciała. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 533 576 616. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 90 dniach.

Studio Figura Opole Szczepanowice

Studio Figura Opole Szczepanowice to miejsce, w którym marzenia o pięknej sylwetce są w zasięgu Twojej ręki. To miejsce gdzie, każda klientka znajdzie profesjonalną pomoc. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem i specjalistami, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie. Jest to miejsce dla kobiet starszych i młodszych. Dla kobiet, które są szczuplejsze i takich, które wciąż zmagają się ze zbędnymi kilogramami. Zależy nam, aby Klientka uzyskała od nas kompleksową i fachową pomoc, dlatego tworzymy indywidualnie dopasowany plan zabiegowo-treningowy, oraz indywidualny plan dietetyczny. Nasze stacje treningowo-zabiegowe pozwalają znacząco zwiększyć intensywność treningów, co w konsekwencji mniejszym nakładem pracy przekłada się na spektakularne metamorfozy naszych klientek. Połączenie skrupulatnie zaplanowanych treningów, odpowiedniej diety, suplementacji oraz zaawansowanych zabiegów odchudzających, ujędrniających i redukujących cellulit z zakresu kosmetologii estetycznej stanowi skuteczną pomoc w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Warto wybrać się z nami w realną podróż po zdrowie i doskonałe samopoczucie. Pomagamy kobietom zrealizować marzenia o pięknym, zdrowym ciele i świetnym samopoczuciu.