Studio Figura Opole Szczepanowice

Chmielowicka 11/1, Opole

Do 38% zniżki na Ultradźwiękowa redukcja tłuszczu w Studio Figura Opole Szczepanowice

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: ZABAWA20. Ważny do 1.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Certyfikowane pracownice, regularnie serwisowany sprzęt i miejsce tylko i wyłącznie dla kobiet - oto Twoje miejsce :)

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

1 zabieg ultradźwiękowej liposukcji

1 Zabieg liposukcji ultradźwiękowej.

Liposukcja ultradźwiękowa (KAWITACYJNA) to zabieg redukujący złogi tłuszczu i cellulit znajdujące się w newralgicznych miejscach tj. brzuch, uda, talia, biodra. Podczas zabiegu uszkadzamy komórki tłuszczowe i przekształcamy tłuszcz w emulsję. Uwolniony tłuszcz jest transportowany przez układ limfatyczny do wątroby, gdzie ulega przemianie materii, a następnie zostaje wydalony. Jakie są efekty po zabiegu? redukcja obwodu ciała, zmniejszenie cellulitu, ujędrnienie skóry, stymulacja przemiany materii. Efekt widoczny natychmiast po zabiegu.

Na czym polega zabieg?

Zabieg przeprowadza się miejscowo z wykorzystaniem głowicy, która emituje fale dźwiękowe o wysokiej częstotliwości. Ultradźwięki rozbijają komórki tłuszczowe, następnie zostają one odprowadzone przez układ limfatyczny i żylny, dzięki czemu możliwe staje się też ich metabolizowanie.

W naszym Studio wszystkie zabiegi poprzedzone są konsultacją zdrowotną - zyskujesz bezpieczeństwo!

„To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie”.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 533 576 616. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 90 dniach.

Studio Figura Opole Szczepanowice

Studio Figura Opole Szczepanowice to miejsce, w którym marzenia o pięknej sylwetce są w zasięgu Twojej ręki. To miejsce gdzie, każda klientka znajdzie profesjonalną pomoc. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem i specjalistami, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie. Jest to miejsce dla kobiet starszych i młodszych. Dla kobiet, które są szczuplejsze i takich, które wciąż zmagają się ze zbędnymi kilogramami. Zależy nam, aby Klientka uzyskała od nas kompleksową i fachową pomoc, dlatego tworzymy indywidualnie dopasowany plan zabiegowo-treningowy, oraz indywidualny plan dietetyczny. Nasze stacje treningowo-zabiegowe pozwalają znacząco zwiększyć intensywność treningów, co w konsekwencji mniejszym nakładem pracy przekłada się na spektakularne metamorfozy naszych klientek. Połączenie skrupulatnie zaplanowanych treningów, odpowiedniej diety, suplementacji oraz zaawansowanych zabiegów odchudzających, ujędrniających i redukujących cellulit z zakresu kosmetologii estetycznej stanowi skuteczną pomoc w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Warto wybrać się z nami w realną podróż po zdrowie i doskonałe samopoczucie. Pomagamy kobietom zrealizować marzenia o pięknym, zdrowym ciele i świetnym samopoczuciu.