zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SUPER. Dziś koniec.

Studio 291

Lipowa 53 m. 6, Łódź

Sesja noworodkowa (od 100 zł) lub ciążowa (350 zł) w Studio 291

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja do upamiętnienia ważnych chwil związanych z narodzinami lub rozwojem dziecka

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 100 zł za sesję noworodkową w studiu (maksymalnie dla 2 dodatkowych osób), pakiet zdjęć: 8 obrobionych zdjęć na płycie CD lub na serwerze, 2 wybrane zdjęcia wydrukowane w formacie 10x15 cm (ok. 20-40 ujęć, z których klient wybiera 8), czas min. 45 minut,
  • 150 zł za sesję noworodkową w studiu (maksymalnie dla 3 dodatkowych osób), pakiet zdjęć: 15 obrobionych zdjęć na płycie CD lub na serwerze, 2 wybrane zdjęcia wydrukowane w formacie 10x15 cm (ok. 20-40 ujęć, z których klient wybiera 15), czas min. 45 minut,
  • 350 zł a sesję ciążową artystyczną (maksymalnie dla 3 dodatkowych osób), pakiet zdjęć: 20 obrobionych zdjęć na płycie CD lub na serwerze (ok. 60-70 ujęć, z których klient wybiera 20 szt.), czas min. 80 minut.

Zdjęcia na CD lub na serwerze: 15x21 cm w rozdzielczości 300 dpi.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta nie dotyczy sesji okolicznościowych typu:, ślub, komunia, chrzest. Zdjęcia mogą być wykorzystanie wyłącznie do użytku prywatnego. Zastosowanie do innych celów wymaga uzyskania licencji. Możliwość dokupienia usług dodatkowych: wizaż podstawowy oraz poprawienie fryzury – 85 zł dla 1 osoby, dodatkowe zdjęcie po 12 zł, możliwość montażu z dodatkowym zdjęciem w tle – dopłata 30 zł za 1 montaż. Wykonanie odbitek fotograficznych od 15x21- do 30x40 wg cennika studia. Wykonanie obrazów na płótnie (canvas 300g/m2), z możliwością oprawy w ramy- do 30x40 wg cennika studia. Wykonanie nadruków na innych mediach np: (na szkle, folii, pcv) wg cennika studia. Możliwość wykonania sesji w wybranym miejscu za dodatkową dopłatą 150 zł i pokryciem dodatkowych kosztów (transport, zakwaterowanie, dieta dzienna).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 601 286 723 wraz z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku niepojawienia się na sesji, spóźnienia ponad 15 min lub nieodwołania rezerwacji z wyprzedzeniem 3 dni roboczych groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Studio 291

Wbrew pozorom wielkość ma znaczenie, dlatego w studiu fotograficznym o powierzchni 140 mkw. fotograf, wizażysta, stylista, fryzjer, scenograf i grafik mogą realizować spektakularne i efektowne sesje z rozbudowaną scenografią. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. Wszyscy specjalizują się w sesjach reklamowych, mody i architektury, stąd w ich portfolio można znaleźć kalendarze firmowe i autorskie, ilustracje techniczne, medyczne i inne, fotoreportaże z koncertów i wystaw, billboardy. Z łatwością jednak aranżują przestrzeń na potrzeby kameralnych i klimatycznych spotkań z modelkami, parami i całymi rodzinami.