Godzinne szkolenie na strzelnicy z instruktorem (od 49 zł) lub karnet (od 299 zł) na Strzelnicy Warszawianka

Strzelnica Warszawianka

Oferta niedługo się kończy!
Do -70%
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze

109 Opinii

100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.

MN

Marek N. · 1 reviews
· Reviewed 10 kwietnia 2018
zostałem zaproszony, całe wydarzenie oceniam 5/5, atmosfera, poczucie bezpieczeństwa, prowadzenie, otwartość na klienta, warunki - rewelacja czy w zimie(ręce nie marzną) czy w lato po prostu komfort :)

MS

MArina S. · 1 reviews
· Reviewed 25 stycznia 2018
Było super . Polecam bardzo

KZ

Katarzyna Z. · 1 reviews
· Reviewed 22 stycznia 2018
Bardzo polecamy! Świetna strzelnica, fachowi instruktorzy, rewelacyjnie!

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

Godzinne szkolenie na strzelnicy z instruktorem:

  • 49 zł zamiast 100 zł za szkolenie dla 1 osoby,
  • 59,99 zł zamiast 200 zł za szkolenie dla 2 osób.

Karnet na strzelnicę:

  • 299 zł zamiast 450 zł za 5-godzinny karnet,
  • 499 zł zamiast 800 zł za 10-godzinny karnet.

Podaruj groupon w prezencie za pomocą platformy lub przycisku pod opcjami Kup jako prezent.

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Realizacja grouponu możliwa od poniedziałku do piątku.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 200 grouponów, ale wykorzystać maks. 100 grouponów. Oferta wyłącznie dla osób pełnoletnich. Realizacja grouponów według kolejności zgłoszeń. Koniec ważności grouponu może wiązać się z brakiem wolnych terminów na strzelnicy.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dodatkowa opłata za amunicję – rabat 10%.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj: biuro@strzelnicawarszawianka.pl lub +48 399 276 970.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Strzelnica Warszawianka


Strzelanie z broni palnej to niecodzienny pomysł na spotkanie ze znajomymi, randkę czy spędzenie wolnego czasu jako samotny strzelec – zawsze wypali, dostarczając mocnych wrażeń.

Strzelnica Warszawianka mieści się w obiekcie Wodnego Parku Warszawianka na górnym Mokotowie i posiada dogodny dojazd z każdej części miasta. Stworzono tu warunki idealne, aby rozkoszować się przyjemnością nauki i doskonalenia umiejętności strzeleckich z broni palnej długiej i krótkiej w różnym kalibrze. Od sportowego 22 LR przez amunicję pośrednią 7,62x39 i 5,56x45 do amunicji wagomiarze 12. Do dyspozycji są m.in. jednostki broni; w kalibrze 9 mm Para – Glock, Beretta, Sig Sauer, HK USP, XDM-9, Ruger P-85. W kalibrze 45 ACP – Glock, CZ 97B, Colt 1911. Rewolwery; Smith Wesson, Rossi, Super Blackhawk w kalibrze 44 Rem. Magnum. Pistolety maszynowe; UZI, Glauberyt, Sten oraz karabinki M4, AK47, SKS 45 i na koniec strzelby gładkolufowe Massberg we wspomnianym kalibrze 12/70.

Warszawianka oferuje dodatkowo organizację szkoleń, imprez firmowych, zawodów strzeleckich. Mieści się tu również Klub Strzelecki Cover, którego pracownicy przeprowadzają przez proces ubiegania się o własną broń do celów sportowych i kolekcjonerskich. Z kolei zatrudnieni tu instruktorzy dokładają wszelkich starań aby każdy czuł się bezpiecznie podczas kontaktu z bronią.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 art. 4 pkt. 8, pkt. 12, art. 6 pkt. 1 i 2.

Podaruj groupon w prezencie za pomocą platformy lub przycisku pod opcjami Kup jako prezent.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.