Najlepsze z Groupon

Strzelnica AWF

Marymoncka 34, Warszawa

Godzinne szkolenie z instruktorem dla 1 osoby za 59 zł i więcej na Strzelnicy AWF

Wybierz opcję

Wyróżniki

Szkolenie z instruktorem na strzelnicy to sposób na niecodzienną rozrywkę, która zapewni adrenalinę i pozostanie na długo w pamięci

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
Ł
Łukasz
17 Oceny13 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 13, 2022
Świetny instruktor, z dużą wiedzą o broni palnej. Na pewno wrócę.
F
FOTOTEKA
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 17, 2022
Profesjonalnie 😊
G
Guest
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 20, 2021
Wspaniała obsługa, profesjonalne podejście. Super! Bardzo polecam, napewno wrócę. :)
A
Artur
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 8, 2021
Przygotujcie się na bardzo drogą, ale wyśmienitą zabawę! Pamiętajcie, że sam Groupon to jedynie niewielki ułamek tego co wydacie na miejscu. Ale jak już się z tym pogodzicie, to przeżyjecie świetną przygodę. Instruktor fachowy, miły i okrasza całe szkolenie świetnymi opowieściami i anegdotami dotyczącymi broni i tym jak traktowana jest w popkulturze. Adrenalina i emocje gwarantowane!

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania szkolenia na strzelnicy: 1 godz.
  • lokalizacja strzelnicy: na terenie Akademii Wychowania Fizycznego
  • przykładowy dostępny arsenał broni dostępny tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: oferta wyłącznie dla osób pełnoletnich.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Realizacja grouponów według kolejności zgłoszeń. Koniec ważności grouponu może wiązać się z brakiem wolnych terminów na strzelnicy. Dodatkowa opłata za amunicję – rabat 10%. Godziny otwarcia: pon.-sob. 10-21, niedz. 10-20.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 399 262 713 lub mailowo biuro@strzelnicaawf.pl. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Strzelnica AWF

Obiekt znajduje się na terenie Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego na warszawskich Bielanach. Strzelnica oferuje moc atrakcji, niebanalną rozrywkę i niezapomniane przeżycia dla każdego, kto chce spróbować swoich sił w strzelaniu z różnych rodzajów broni palnej. Wszystko odbywa się w kontrolowanych warunkach, pod okiem doświadczonych instruktorów.

Nowo wykończona strzelnica dysponuje sześcioma stanowiskami strzeleckimi na dwóch oddzielnych osiach, które wyposażone są w automatyczną regulację odległości tarcz (10-25 metrów). Dostępny jest tu również nowoczesny kulochwyt granulowany do 7000J. Strzelnica AWF specjalizuje się także w szkoleniach oraz organizacji imprez firmowych, wieczorów panieńskich i kawalerskich czy też spotkań integracyjnych z możliwością przygotowania cateringu.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 art. 4 pkt. 8, pkt. 12, art. 6 pkt. 1 i 2.