Strefa Zdrowia i Relaksu ''Health&Beauty''

31 Reymonta, Skierniewice

Do 35% zniżki na Masaż - Klasyczny w Strefa Zdrowia i Relaksu ''Health&Beauty''

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny APPKA25. Termin: 30.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Masaż jest robiony przy relaksacyjnej muzyce i rozluźniających olejkach eterycznych.

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

45-minutowy masaż grzbietu/karku

45-minutowy masaż klasyczny grzbietu i karku, przy wykorzystaniu technik z masażu tkanek głębokich, co pozwala na głębsze rozluźnienie spiętych mięśni pacjenta. Intensywność i głębokość masażu jest dopasowywana indywidualnie.

Masaż Grzbietu i karku, pozwoli zapoczątkować zmiany na dobre w naszym organizmie. Często od spiętego karku są napięciowe bóle głowy, zdrętwiałe ręce, zaokrąglone plecy prowadzące do napięcia w obrębie łopatek itp. Rozmasowanie tych newralgicznych miejsc w naszym ciele pomaga na zdrowy regenerujący sen, a praca nad grzbietem poprawia działanie narządów wewnętrznych. Wszystko to sprawia poprawę jakości samopoczucia i głębokie rozluźnienie.

Warunki

Przeciwwskazania: wysokie nieunormowane ciśnienie. Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Dodatkowa opłata za ręczniki w wysokości 10 zł. Minimalna liczba dni między zabiegami: 3. Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 536 555 048. Wolne terminy realizacji do 14 dni. Do masażu należy przynieść 2 szt dużych ręczników Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Maks. liczba osób na 1 rezerwację: 1. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystać groupon: 1. Limit grouponów na wizytę: 1.

Strefa Zdrowia i Relaksu ''Health&Beauty''

Każdy pacjent jest inny i nasze techniki są dopasowywane indywidualnie do pacjenta. Masaż jest znany od wieków i może pomagać lepiej jak tabletka, a nie ma przy tym skutków ubocznych :). Każdy zdrowy człowiek powinien chodzić na masaże przynajmniej raz na miesiąc, możemy wtedy zadziałać zanim wystąpi ból. Często pojawienie się bólu jest oznaką już stanu przewlekłego, co powoduje długą terapię. Działając zapobiegawczo nie dopuszczamy do takich sytuacji.