Strefa Usług Kosmetycznych

Wrzeszczańska 12, Gdańsk

Wybrany manicure (29,99 zł) lub pedicure (49,99 zł) i więcej opcji w Strefie Usług Kosmetycznych w Gdańsku

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wśród zabiegów jest m.in. manicure i pedicure klasyczny, hybrydowy oraz japoński

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 29,99 zł za manicure,
  • 49,99 zł za pedicure,
  • 79,99 zł za manicure i pedicure (1 wizyta).

Do wyboru m.in.:

  • manicure: hybrydowy, biologiczny, klasyczny, japoński
  • pedicure: klasyczny, hybrydowy, japoński

Manicure hybrydowy - połączenie właściwości żelu i lakieru, zapewnia długotrwały efekt (kolor na płytce utrzymuje się ok. 3 tygodni – bez zadrapań i odprysków).

Manicure biologiczny - usunięcie skórek i nadanie kształtu paznokciom bez użycia metalowych narzędzi.

Manicure klasyczny - klasyczna stylizacja paznokci rozpocznie się od usunięcia nieestetycznych skórek oraz opiłowania i wypolerowania płytki. Następnie paznokcie zostaną pomalowane na 1 kolor lub zyskają elegancki efekt french.

Manicure japoński - wzmocnienie i zregenerowanie zniszczonej płytki przy pomocy odżywczej pasty.


Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana tylko do nowych klientów salonu. Oferta nie obejmuje manicure i pedicure french oraz SPA.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Strefa Usług Kosmetycznych

Dzięki bogatej ofercie zabiegów – skierowanych nie tylko do kobiet, ale również do mężczyzn – na miejscu można kompleksowo zatroszczyć się o wygląd i samopoczucie. Wykwalifikowany personel doradza w wyborze odpowiedniej kuracji kosmetycznej, podczas której stosuje się profesjonalne kosmetyki i preparaty – wszystko po to, aby efekty były jak najbardziej zadowalające. Gabinet jest do dyspozycji gości przez siedem dni w tygodniu (po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu wizyty). Na życzenie klienta zabiegi mogą być wykonane również u niego w domu.