Brak nowych powiadomień

Strefa Piekna SP

Kościuszki 10/1, Chorzów

Manicure japoński lub biologiczny (34 zł) albo hybrydowy (39 zł) w Strefie Piękna SP

Wybierz opcję
promocja kończy się1 dzień 21:46:42
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Okazja by zadbać o elegancki wygląd dłoni i pięknie prezentujące się paznokcie lub zapewnić sobie trwały kolor na kilka tygodni

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: ok 75 min
  • dopłata do zdjęcia lakieru hybrydowego: 15 zł
  • godziny otwarcia salonu: poniedziałek - piątek 9-19, sobota 9-14

Warto wiedzieć

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 506 929 538. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Strefa Piękna SP

Profesjonalna pielęgnacja twarzy, ciała, dłoni i stóp w salonie Strefa Piękna SP możliwa jest dzięki bogatej ofercie zabiegów. W trosce o wygląd skóry można wykonać peeling kawitacyjny, mikrodermabrazję diamentową czy mezoterapię, z kolei nienaganną prezencję dłoniom zapewnia na przykład manicure japoński. Atuty urody uwydatnić może zaś modelowanie ust. Przed wyborem odpowiedniej kuracji warto skorzystać z profesjonalnej porady kosmetologicznej.