zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem START. 25% zniżki 16-22.

Strefa 3S

Świętej Teresy 91, Łódź

Pakiet samochodowy: ozonowanie, mycie detailingowe i więcej od 99,99 zł w Strefie 3S

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:1 dzień 07:06:48

Wyróżniki

Okazja do kompleksowego odświeżenia samochodu, zarówno na zewnątrz, jak i w środku

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania usługi: ok. 1,5 godz.

Pakiet I: ozonowanie wnętrza pojazdu, niewidzialna wycieraczka na szybę czołową , zewnętrzne mycie auta myjnią parową wraz z zabezpieczenie lakieru hydrowoskiem i polimerami, mycie szyb na zewnątrz auta

Pakiet II: zewnętrzne mycie auta myjnią parową wraz z zabezpieczenie lakieru hydrowoskiem i polimerami, niewidzialna wycieraczka na szybę czołową, dressing opon, zabezpieczenie felg, ozonowanie wnętrza pojazdu 20 minut, mycie szyb na zewnątrz auta

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dotyczy aut do 5 osób. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godziny otwarcia: 8-16 od pon. do pt., 8-13 w sob. W bardzo zabrudzonych autach (po budowach, z warsztatów samochodowych itp.) dopłata na miejscu 100 zł. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 881 301 333 wraz z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Strefa 3S

Z zamiłowania do motoryzacji oraz pielęgnacji samochodów powstało miejsce, w którym pasja łączy się z profesjonalizmem. Doświadczony zespół specjalistów przeprowadza usługi car detailingu, nakładania folii ochronnych, powłok ceramicznych czy pielęgnacji i czyszczenia auta. Dodatkowo na miejscu skorzystać można ze specjalnych pakietów, które pozwolą w kompleksowy sposób przygotować samochód do sprzedaży.