Brak nowych powiadomień

Strefa 3S

Pakiet samochodowy: ozonowanie, mycie detailingowe i więcej od 99,99 zł w Strefie 3S

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do kompleksowego odświeżenia samochodu, zarówno na zewnątrz, jak i w środku

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • czas trwania usługi: ok. 1,5 godz.

Pakiet I: ozonowanie wnętrza pojazdu, niewidzialna wycieraczka na szybę czołową , zewnętrzne mycie auta myjnią parową wraz z zabezpieczenie lakieru hydrowoskiem i polimerami, mycie szyb na zewnątrz auta

Pakiet II: zewnętrzne mycie auta myjnią parową wraz z zabezpieczenie lakieru hydrowoskiem i polimerami, niewidzialna wycieraczka na szybę czołową, dressing opon, zabezpieczenie felg, ozonowanie wnętrza pojazdu 20 minut, mycie szyb na zewnątrz auta

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dotyczy aut do 5 osób. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godziny otwarcia: 8-16 od pon. do pt., 8-13 w sob. W bardzo zabrudzonych autach (po budowach, z warsztatów samochodowych itp.) dopłata na miejscu 100 zł. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 881 301 333 wraz z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Strefa 3S

Z zamiłowania do motoryzacji oraz pielęgnacji samochodów powstało miejsce, w którym pasja łączy się z profesjonalizmem. Doświadczony zespół specjalistów przeprowadza usługi car detailingu, nakładania folii ochronnych, powłok ceramicznych czy pielęgnacji i czyszczenia auta. Dodatkowo na miejscu skorzystać można ze specjalnych pakietów, które pozwolą w kompleksowy sposób przygotować samochód do sprzedaży.

Strefa 3S

Czyszczenie auta, Mycie auta
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.