Stomatologia Przyszłości

Czyszczenie zębów z osadu i kamienia i laserowe badanie próchnicy od 89,99 zł w Stomatologii Przyszłości

Wybierz opcję

Wyróżniki


Pakiet stomatologiczny dla 1 lub 2 osób wspiera diagnostykę i zabezpiecza zęby przed próchnicą

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

Pakiet stomatologiczny, czyli zabieg z zakresu higieny stomatologicznej wykonywany przez wykwalifikowany personel medyczny w zakresie: czyszczenia zębów z osadu i kamienia (skaling, piaskowanie, fluoryzacja) oraz laserowe badanie próchnicy, mogące wykryć nawet wczesne, niewidoczne gołym okiem stadia próchnicy:

  • 89,99 zł za pakiet dla 1 osoby,
  • 169,99 zł za pakiet dla 2 osób.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Gabinet zastrzega sobie prawo do odstąpienia od leczenia w przypadku niezgodności z zasadami prawidłowego postępowania lekarskiego. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 291 400 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Stomatologia Przyszłości


Zespół Stomatologii Przyszłości to doświadczeni, wciąż młodzi i kształcący się pod okiem najlepszych specjalistów w kraju lekarze stomatolodzy. Na co dzień pracują w asyście miłych i troskliwych asystentek stomatologicznych. Zarówno lekarze, jak i asystentki oraz higienistki, uczestniczą w wielu indywidualnych kursach praktycznych i szkoleniach medycznych, uzyskując liczne certyfikaty, a zdobytą w ten sposób wiedzę wdrażają w życie, nieustannie podnosząc jakość wykonywanych usług.

Szkolenia, w jakich uczestniczy personel, to nie tylko wykłady, na których prezentowane są najnowsze procedury i urządzenia stomatologiczne zmniejszające inwazyjność zabiegów i minimalizujące ryzyko niepowodzeń, ale przede wszystkim ćwiczenia praktyczne.

Taka forma przekazywania wiedzy to przede wszystkim sposób na skuteczne podnoszenie swoich kwalifikacji i poznanie najnowszych trendów w stomatologii, a ugruntowana w ten sposób wiedza pomaga w przełamaniu bariery psychologicznej związanej ze stosowaniem nowatorskich rozwiązań w leczeniu stomatologicznym. Daje to w efekcie wymierne korzyści w bezpośrednim kontakcie z pacjentem. Dzięki temu pacjenci Stomatologii Przyszłości otrzymują komfortowe leczenie przy wykorzystaniu precyzyjnej diagnostyki, unikalnych procedur medycznych i nowoczesnego sprzętu w ręku zespołu specjalistów.

Stomatologia Przyszłości

Dentysta, Czyszczenie zębów
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.