zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WEEKEND. Dziś koniec.

Stomatologia Codziennie

ul. E. Ciołka 35 lok. 30, Warszawa

39,99 zł za groupon zniżkowy wart 150 zł na wypełnianie zmarszczek i więcej w Stomatologia Codziennie

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na poprawę napięcia skóry twarzy i okolic

O tej ofercie

Szczegóły:

Toksyna botulinowa: substancja stosowana w celu likwidacji zmarszczek mimicznych górnej części twarzy, takich jak m.in. tzw. kurze łapki wokół oczu, zmarszczki poziome i pionowe czoła, zmarszczki palacza wokół ust. W przypadku zmarszczek, które powstały w wyniku wiotczenia skóry lub utraty tkanki i objętości, lepiej skorzystać z zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego.

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • preparat stosowany podczas zabiegu: botoks
  • ilość preparatu zużywanego podczas zabiegu: 20-25 jednostek ampułki na okolicę zabiegową
  • okolice do wyboru: wygładzenie bródki, uniesienie brwi, zmarszczki między brwiami, czoło, kurze łapki

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Informacje o koniecznych dopłatach zawarte są w sekcji Warunki.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia:1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 5 grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Podczas 1 zabiegu wykorzystuje się 20-25 jednostek ampułki na okolicę zabiegową. Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją lekarza medycyny estetycznej. Oferta dotyczy grouponu zniżkowego, do każdego zabiegu konieczna jest dopłata w salonie. Oferty się nie łączą.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel.  575 65 15 15. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Stomatologia Codziennie

W trakcie wizyty w gabinecie Stomatologia Codziennie można wykonać wszelkie niezbędne zabiegi ze stomatologii zachowawczej, profilaktyki, protetyki, stomatologii estetycznej i więcej. Gabinet korzysta z wysokiej jakości urządzeń i materiałów wypełnieniowych, co pozwala na przeprowadzenie usług obejmujących m.in. założenie koron, licówek, szyn, regenerację kości. Ostatni aspekt wizyty zawdzięczać można wykształconej i stale podnoszącej swoje umiejętności kadrze, która sprawia, iż odwiedziny przebiegają w profesjonalnej i fachowej atmosferze.