zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WEEKEND. Dziś koniec.

MedUse

Franciszka Marii Lanciego 19 lok. 136, Warszawa

Osocze bogatopłytkowe na skórę głowy z fototerapią LED za 349,99 zł i więcej w MedUse

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabiegi na twarz i szyję, których celem jest stymulacja produkcji kolagenu i elastyny oraz zabiegi na skórę głowy stymulujące mieszki włosów

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • preparat stosowany podczas zabiegu: osocze bogatopłytkowe
  • ilość preparatu zużywanego podczas zabiegu: w zależności od potrzeb skóry

Osocze bogatopłytkowe na skórę głowy + fototerapia LED – terapia łysienia i nadmiernego wypadania włosów poprzez mezoterapię skóry głowy osoczem bogatopłytkowym. Dzięki specjalnej procedurze uzyskuje się skoncentrowane płytki krwi, z których uwalniane są czynniki wzrostu. Ich zastosowanie pozwala na stymulację mieszków włosowych, co w efekcie przekłada się na stymulację odrastania włosów. Nowe włosy mogą być mocniejsze i wyraźnie gęstsze.

Pierwszy etap zabiegu stanowi pobranie krwi od pacjenta do specjalnych probówek, następnie krew zostaje odwirowana w wirówce, po czym przygotowywany jest koncentrat osocza bogatopłytkowego. Uzyskane osocze podaje się w formie mezoterapii. W salonie wykorzystywany jest specjalny system przygotowania osocza bogatopłytkowego o potwierdzonej skuteczności, spełniający wszystkie wymogi medyczne i techniczne. Dodatkowo stosowana jest fototerapia światłem LED, dzięki której komórkom dostarczana jest energia, niezbędna do ich procesów życiowych.

  • Zalecane jest wykonanie 3 lub 4 zabiegów w odstępach czasowych od 4 do 6 tygodni.

Plasma lifting/osocze bogatopłytkowe PRP – terapia przeciwstarzeniowa z użyciem osocza bogatopłytkowego oparta jest na wykorzystaniu potencjału własnego organizmu do odbudowy tkanek. Dzięki specjalnej procedurze uzyskuje się skoncentrowane płytki krwi, z których uwalniane są czynniki wzrostu. Ich zastosowanie pozwala na stymulację produkcji nowego kolagenu i macierzy międzykomórkowej oraz intensywnej przebudowy i regeneracji skóry. Wszystko to przekłada się na poprawę napięcia skóry, rewitalizację, regenerację, a tym samym spłycenie zmarszczek, poprawę owalu twarzy.

Pierwszy etap zabiegu stanowi pobranie krwi od pacjenta do specjalnych probówek, następnie krew zostaje odwirowana w wirówce, po czym przygotowywany jest koncentrat osocza bogatopłytkowego. Uzyskane osocze podaje się w formie mezoterapii. W salonie wykorzystywany jest specjalny system przygotowania osocza bogatopłytkowego o potwierdzonej skuteczności, spełniający wszystkie wymogi medyczne i techniczne.

  • Zalecane jest wykonanie 3 lub 4 zabiegów w odstępach czasowych od 4 do 6 tygodni.

Radiofrekwencja mikroigłowa MEDFRAX + osocze bogatopłytkowe – innowacyjna radiofrekwencja (RF) mikroigłowa w połączeniu z osoczem bogatopłytkowym pozwala na wzmocnienie efektu odmładzającego oraz na przyspieszenie regeneracji i odbudowy skóry. Zabieg RF polega na minimalnych, kontrolowanych uszkodzeniach powierzchniowych warstw skóry oraz tworzeniu mikrouszkodzeń termicznych głęboko w skórze. W efekcie dochodzi do stymulacji fibroblastów do produkcji nowego kolagenu, co skutkuje napięciem skóry, ujędrnieniem tkanek i redukcją zmarszczek.

Terapia z użyciem osocza bogatopłytkowego oparta jest na wykorzystaniu potencjału własnego organizmu do odbudowy tkanek. Dzięki specjalnej procedurze uzyskuje się skoncentrowane płytki krwi, z których uwalniane są czynniki wzrostu. Ich zastosowanie pozwala na stymulację produkcji nowego kolagenu i macierzy międzykomórkowej oraz intensywnej przebudowy i regeneracji skóry.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 505 437 538. Ograniczona dostępność w weekendy. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

MedUse

Na miejscu pracuje grono wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów z zakresu trychologii, kosmetologii, podologii i więcej. W warszawskim MedUse skorzystać można z takich zabiegów, jak m.in. radiofrekwencja RF, zamykanie naczynek czy zabieg podologiczny na pękające pięty. Warto dodać, iż salon korzysta z wysokiej jakości preparatów oraz aparatury medycznej i zabiegowej.