Najlepsze z Groupon

Stomapol

Myśliborska 18/1 lok. 44, Warszawa (Białołęka)

Wybielanie zębów: laserowe lub nakładkowe za 299 zł w Stomapol

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybrana metoda wybielania zębów pozwala poprawić wygląd uśmiechu, co może dodać uroku i pewności siebie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • liczba zabiegów, po których efekt jest widoczny: 1
  • liczba zalecanych zabiegów: 3
  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz/ lekarz stażysta/ higienistka pod okiem lekarza

  • podczas zabiegów użyty będzie renomowany produkt włoski
  • konsultacja w cenie

Wybielanie nakładkowe: odlew 2 łuków + 2 x żel wybielający

Metoda polega na zastosowaniu specjalnego żelu, którego składniki uwalniają atomy tlenu, co prowadzi do wybielenia przebarwień. Podczas pierwszej wizyty pobierane są wyciski, które pozwalają na wykonanie specjalnych, indywidualnych dla każdego pacjenta nakładek na zęby. Przezroczysta i wygodna nakładka dopasowana jest do kształtu zębów. W trakcie drugiej wizyty lekarz stomatolog wydaje nakładkę i strzykawki z żelem oraz wyjaśnia, w jaki sposób używać zestawu.

  • w cenie 1 strzykawka 3 ml żelu 18% produkcji włoskiej
  • 60% rabatu na drugą strzykawkę o pojemności 3 ml (koszt po rabacie 30 zł)

Wybielanie laserowe: żel + akcelerator bieli i laser diodowy (3 sesje po 20 min)

Metoda polega na naniesieniu na zęby żelu, który aktywuje laser diodowy. Dzięki temu można uzyskać pożądany efekt w przeciągu 60 minut.

  • sesje realizowane podczas tej samej wizyty
  • zabieg może powodować dyskomfort, w przypadku dużej wrażliwości aplikacja środka łagodzącego stanowi dodatkowy koszt 50 zł
  • zęby zostaną wypolerowane przed zabiegiem lub wypiaskowane miękka krzemionką

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 2 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość łączenia zabiegów. Gabinet zastrzega sobie prawo od odstąpienia od zabiegu z powodów przeciwwskazań medycznych d/t procedur wybielania. Pacjenci powinni pamiętać iż zabieg wybielania jest skuteczniejszy po wcześniejszym usunięciu osadów i kamienia.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 394 70 75 w godz. 9-18. Czas wizyty ustalany jest zgodnie z harmonogramem przyjęć uzależnionym od wolnych terminów. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Stomapol

Gabinet prowadzi leczenie według zaleceń WCMID (The Word Congress of Minimal Invasive Dentistry), niezależnej międzynarodowej organizacji skupiającej najlepszych specjalistów z całego świata. Specjalizuje się w stomatologii rekonstrukcyjnej i estetycznej (jako jedna z niewielu placówek w Polsce oferuje zabiegi przy użyciu najwyższej klasy kompozytów Renamel, których używa ponad 95% członków American Academy of Esthetc Dentistry). Ponadto proponuje usługi z zakresu endodoncji, stomatologii zachowawczej i profilaktycznej, chirurgii, implantacji i protetyki. Warto wiedzieć, że Stomapol pomaga również w walce z bezdechem sennym, bruksizmem i zespołem chorobowych stawów skroniowo-żuchwowych TMJ.

Gabinet od wielu lat współpracuje m.in. z kliniką ALL Denture/dental clinic Denver USA w zakresie protetyki i implantologii oraz centrami badawczymi rozwijającymi nowe technologie firm Myerson, Lang Dental i Cosmedent. Założył go lekarz stomatolog Krzysztof Polanowski, który jest autorem ponad 50 publikacji naukowych i aktywnym członkiem grupy „Editorial Science Board”, międzynarodowego magazynu stomatologicznego Dentaltown USA. Co więcej, od ponad 14 lat prowadzi szeroką działalność edukacyjną w kraju i za granicą (m.in. na Litwie, Łotwie i w USA) – występował jako prelegent podczas 70 różnorodnych wykładów i szkoleń praktycznych o tematyce protetycznej, stomatologii estetycznej i nowoczesnych trendach w profilaktyce stomatologicznej.