Spy Shop Sklep Detektywistyczny

3 lokalizacji

Do 50% zniżki na: Wykrywanie aplikacji szpiegowskich w telefonie w firmie Spy Shop Sklep Detektywistyczny

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Profesjonalna usługa wykrywania aplikacji szpiegowskich, podsłuchów w Twoim telefonie. Czas trwania wykonania usługi: ok. 2h

O tej ofercie

Usługa profesjonalnego wykrywania aplikacji szpiegowskich w telefonie

Obawiasz się podsłuchu w telefonie? A może podejrzewasz, że ktoś ma dostęp do Twoich wiadomości, zdjęć lub lokalizacji GPS? Jeśli zauważyłeś, że w ostatnim czasie urządzenie działa wolniej, szybciej rozładowuje się lub zużywa więcej danych - nie czekaj! Zgłoś się do Spy Shop na kompleksowe sprawdzenie telefonu pod kątem obecności oprogramowania szpiegowskiego.

Bezpieczeństwo jest jedną z fundamentalnych potrzeb człowieka. Wystarczy jednak chwila nieuwagi, by nielojalny partner lub nieuczciwy kontrahent pozbawił Cię prywatności.

Twój telefon wyświetla niestandardowe reklamy, sam uruchamia się ponownie, a w pamięci skrywa nieznane Ci aplikacje? To tylko niektóre z oznak sygnalizujących zainfekowanie systemu oprogramowaniem szpiegowskim.

Dlaczego aplikacje inwigilacyjne są niebezpieczne?

  • - nagrywają i zapisują przeprowadzone przez ciebie rozmowy,
  • - udostępniają ekran telefonu w czasie rzeczywistym,
  • - nagrywają dźwięki z otoczenia,
  • - zapewniają dostęp do historii przeglądarki, galerii zdjęć, folderów z plikami oraz archiwum wiadomości SMS i e-mail,
  • - udostępniają Twoją lokalizację. 

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 71 341 50 50. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Spy Shop Sklep Detektywistyczny

Rozpoczęliśmy działalność w maju 2007 roku. W naszej ofercie znajdują się proste, ale skuteczne rozwiązania dla detektywów oraz osób prywatnych, a także sprzęt specjalistyczny dedykowany profesjonalistom. Z czasem rozszerzyliśmy naszą ofertę o usługi takie jak: wykrywanie aplikacji szpiegowskich i wiele innych. Nasze usługi wykonywane są przez wyspecjalizowanych w swoich branżach pracowników, zapewniających kompleksowe i profesjonalne podejście do klienta. Zapewniamy dyskrecję. Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom wysokiej jakości urządzeń oraz profesjonalnej obsługi.