zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem FAJNIE25. Dziś koniec.

Sportowy Fizjo

1 Świętego Leonarda, Kielce

Do 47% zniżki na Masaż - Sportowy w Sportowy Fizjo

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:3 dni 05:07:22
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Masaże oraz zabiegi fizjoterapeutyczne, które pomogą Ci osiągać lepsze wyniki sportowe oraz zapomnieć o bólu!

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
karolina
4 Oceny2 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
kwiecień 5, 2022
Średnio oceniam wizytę męża. Zakupiono terapię manualną po operacji kolana, niestety cała wizyta baaardzo krótko trwała ok 25 min. Mało rzeczowo jak za te pieniądze. Nie jesteśmy zadowoleni i ponownie bym nie kupiła. Może masaz byłby lepszym rozwiązaniem.
M
Maciek
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 30, 2021
Profesjonalizm, ogromna wiedza i miła atmosfera !

O tej ofercie

60-minutowy masaż sportowy

Masaż sportowy to intensywny masaż obniżające poziom zmęczenia organizmu powstałe na skutek aktywności fizycznej. Celem masażu sportowego jest zapobieganie objawom patologicznym, które mogą powstać w wyniku przeciążeń występujących w sporcie wyczynowym.

Celem masażu sportowego jest zapobieganie stanom patologicznym w organizmie sportowca powstałych na skutek dużych obciążeń występujących w sporcie. Główne techniki stosowane w masażu sportowym to rozcierania i ugniatania skupiając się na mięśniach i stawach.

Terapia manualna

Terapią manualną nazywa się leczenie, w którym terapeuta, wykorzystując odpowiednie chwyty i manipulacje, stosuje specjalistyczne techniki diagnostyczno-lecznicze nakierowane na wykrywanie i leczenie zaburzeń w obrębie stawów, więzadeł, mięśni oraz wzorców postawy, wzorców ruchowych i oddechowych.

60-minutowy masaż klasyczny

Masaż klasyczny jest jedną z najpopularniejszych form masażu o bardzo szerokim spectrum zastosowań. Ta forma terapii może być stosowana zarówno w celach leczniczych – między innymi przy schorzeniach natury ortopedycznej czy też neurologicznej, jak również po to, by pobudzić, rozluźnić czy wzmocnić tkankę mięśniową. Stosuje się go przede wszystkim w terapii narządów ruchowych – jest uznawany za jedną z najskuteczniejszych form terapii w tym zakresie.

Kinesiotaping

Kinesiotaping – metoda terapeutyczna polegająca na oklejaniu wybranych fragmentów ciała plastrami o specjalnej strukturze, jest jedną z metod plastrowania. Została opracowana i spopularyzowana na początku lat osiemdziesiątych przez Japończyka Dr Kenzo Kase. Wykorzystuje się w niej specjalnie wytworzony plaster – Kinesio Tex Gold. Jest to plaster nie ograniczający ruchów, rozciągający się tylko na długość, o ciężarze i grubości zbliżonych do parametrów skóry. Jest odporny na działanie wody i nie powoduje uczuleń,

Suche iglowanie

Suche igłowanie to metoda fizjoterapeutyczna polegająca na nakłuciu punktu spustowego w mięśniu lub nakłuciu napiętego pasma mięśniowego za pomocą sterylnych, jednorazowych igieł do akupunktury w celu leczenia bólu mięśniowo-powięziowego i dysfunkcji w obrębie narządu ruchu.

Podczas zabiegu suchego igłowania fizjoterapeuta oddziałuje na płytkę nerwowo-mięśniową w mięśniu stymulując komórki mięśniowe organizmu do regeneracji i przebudowy. W konsekwencji prowadzi to do zmniejszenia napięcia mięśniowego oraz zmniejszenia i ustąpienia bólu.

60-minutowy personalny trening medyczny

Trening medyczny to połączenie treningu personalnego oraz fizjoterapii. Głównym założeniem tej formy treningu jest zwiększenie motorycznej kontroli ciała poprzez ćwiczenia angażujące całe łańcuchy mięśniowe, a nie tylko wyizolowane mięśnie.

Fizjoterapeuci indywidualnie dostosowują terapię do potrzeb i problemów pacjenta.

Szczegóły:

  • czas trwania masaży: 60 minut
  • dostępne masaże: klasyczny lub sportowy
  • specjalista wykonujący zabieg: fizjoterapeuta

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub e-mail 730 105 758 lub oskarzechowski@gmail.com, sportowyfizjo@gmail.com lub przez FB: https://www.facebook.com/SportowyFizjo-100244718010808/. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Sportowy Fizjo

Już od jakiegoś czasu zdobywamy serce i zaufanie pacjentów. Zgłaszają się do nas najtrudniejsze przypadki, ale świetnie wykwalifikowana kadra pomoże dobrać odpowiednie zabiegi oraz terapie.

Doświadczenie zdobywaliśmy współpracując z zawodowymi sportowcami na krajowym, a także europejskim poziomie. Są to między innymi zawodnicy sportów walki, kolarze, piłkarze czy kulturyści. Pomimo natłoku pracy ciągle pogłębiamy swoją wiedzę na licznych szkoleniach i konferencjach prowadzonych przez światowej klasy specjalistów.

Warto zaznaczyć, że w nasze ręce nie oddają się tylko sportowcy, lecz każdy może liczyć na sprawną pomoc. Po wizycie w naszym gabinecie z pewnością zapomnisz o wszelkich dolegliwościach, a przede wszystkim bólu.