Brak nowych powiadomień

ul. Olszewskiego 58, Wrocław

Korekta odstających uszu: 150 zł za groupon zniżkowy wart 1500 zł w Centrum Medycznym Coramed

Oferta niedługo się kończy!
Do -90%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg poprawi estetykę uszu, eliminując kłopotliwy problem i związane z nim nieprzyjemności

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Oferta

  • 150 zł groupon zniżkowy o wartości 1500 zł na korektę odstających uszu

Sprawdź możliwość płatności ratalnych. - oferta rozłożenia na 10 rat z oprocentowaniem 0%.

Kształt i rozmiar uszu mają duży wpływ na harmonijny wygląd całej twarzy. Często nawet niewielka, ale odpowiednio przeprowadzona korekta uszu może sprawić, iż pacjent będzie odczuwał dużo satysfakcji. Zabieg polega na eliminacji wad w budowie anatomicznej ucha, które wraz z upływem czasu stają się coraz to bardziej wyraziste. Wady mogą być również następstwem przebytych urazów.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Pełna cena zabiegu to 3800 zł. Dodatkowe koszty związane z obligatoryjną konsultacją kwalifikacyjną to 150 zł (w przypadku umówienia się w ciągu tygodnia od daty zakupu grouponu cena zostaje obniżona o 20 zł), zaś badania przed zabiegiem to dodatkowy koszt około 85 zł. W przypadku niezakwalifikowania się do zabiegu ze względów medycznych koszty zakupu grouponu zostają zwrócone. Dopłata na miejscu w kwocie 1900 zł, w przypadku Pacjentów spoza Wrocławia u których konieczna jest konsultacja telefoniczna / mailowa oraz analiza badań robionych w innym ośrodku dopłata wynosi 2100 zł. Osoba zakwalifikowana do zabiegu w znieczuleniu miejscowym powinna mieć wykonane następujące badania: morfologia, czynniki krzepliwości krwi (APTT/INR), poziom kreatyniny, poziom elektrolotów (Na-sód, K-potas).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. (71) 330 72 36 lub 519 077 919, informując o chęci realizacji grouponu. Po uzgodnieniu terminu kod należy przesłać mailowo (kontakt@coramed.pl) lub podać go telefonicznie w dniu rejestracji. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Centrum Medyczne Coramed

Wszyscy, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, mogą skorzystać z usług Coramed Medical Centre. Prywatna placówka została założona w 2014 roku i w swojej ofercie ma m.in. poradnie specjalistyczne (np. dermatologiczną, endokrynologiczną, rehabilitacyjną czy ortopedyczną) oraz usługi z zakresu chirurgii (ogólnej, ginekologicznej, plastycznej) czy diagnostyki (laboratoryjnej, obrazowej). Klinika korzysta z kosmetyków i produktów znanych marek – Beauty Derm Aesthetic, Allergan, iS Clinical, Galderma czy Klapp.

Centrum Medyczne Coramed

Zabieg na twarz, Lifting twarzy, Zabieg kosmetyczny, Medycyna