Slim Fit Studio

Waszkowskiego 3, Warszawa

Do 39% zniżki na: Wyszczuplanie urządzeniem EMS Body Sculpt w Slim Fit Studio

Wybierz opcję

Wyróżniki

Jest to innowacyjna technologia do modelowania sylwetki, która pozwala w szybki sposób wymodelować ciało i jednocześnie pozbyć się tłuszczu.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
E
Ewa
18 Oceny9 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 19, 2022
Profesjonalne podejście, nie było problemu z umówieniem wizyty. Pani bardzo miła. Polecam! Zabieg wykonany bez zarzutu. :)
E
Ewa
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 7, 2022
Pani przeprowadzająca zabieg bardzo sympatyczna i profesjonalna. Polecam!

O tej ofercie

Wyszczuplanie sylwetki zabieg EMS Body Sculpt 1 zabieg na wybraną partię ciała (łydki, uda, pośladki, brzuch, ręce)

W pakiecie otrzymujesz 1 zabieg trwający 30 minut na wybraną partię ciała. 

Optymalna seria składa się minimum z 4-6 zabiegów, w zależności od ustaleń. Powtarzamy je co 2-3 dni. Efekty oceniamy po 2-4 tygodniach od ostatniego treningu. Pierwsze rezultaty zobaczysz już po jednym zabiegu. 

EMS Body Sculpt – to pierwsza na rynku maszyna, która w nieinwazyjny sposób wykonuje lifting pośladków, zwiększa ich jędrność i umięśnienie, a także wyszczupla talię i rzeźbi umięśniony brzuch. 

Ta maszyna jako pierwsza na świecie jednocześnie spala tłuszcz, buduje i rzeźbi mięśnie.

Wyszczuplanie sylwetki zabieg EMS Body Sculpt 3 zabiegi na wybraną partię ciała (łydki, uda, pośladki, brzuch, ręce)

W pakiecie otrzymujesz 3 zabiegi trwające 30 minut na wybraną partię ciała. 

Optymalna seria składa się minimum z 4-6 zabiegów, w zależności od ustaleń. Powtarzamy je co 2-3 dni. Efekty oceniamy po 2-4 tygodniach od ostatniego treningu. Pierwsze rezultaty zobaczysz już po jednym zabiegu. 

Efekt 20 000 brzuszków bez zakwasów, w 30 minut – ta maszyna wymodeluje twoje ciało szybciej niż trening.

Urządzenie EMS Body Sculpt to przełomowa technologia w zakresie elektromagnetycznej stymulacji mięśni. 

Jest to innowacyjna technologia do modelowania sylwetki, która pozwala w szybki i bezbolesny sposób wymodelować ciało i jednocześnie pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej. 

Urządzenie posiada 2 głowice emitujące promieniowanie elektromagnetyczne o wysokiej intensywności, które wywołują ponad 20 000 niezwykle intensywnych skurczów mięśni, nieosiągalnych podczas standardowego treningu sportowego.

30-minutowa sesja daje efekt porównywalny do 20 000 brzuszków lub przysiadów.

Zabieg EMS Body Sculpt to jedyny, opatentowany, nieinwazyjny sposób stymulacji mięśni oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Wywołuje ona selektywnie supramaksymalne skurcze mięśni o intensywności nieosiągalnej dla człowieka podczas wysiłku fizycznego. 

Pod wpływem supramaksymalnych skurczów mózg otrzymuje informację, iż potrzebna jest energia. Organizm uwalnia ją z najbliżej położonych komórek tłuszczowych. Efekt kaskadowy potęguje lipolizę. To powoduje, iż dochodzi do jeszcze silniejszego spalania tkanki tłuszczowej znajdującej się w sąsiedztwie mięśni poddanych treningowi.

Efekty:

    • -30% średniej redukcji tkanki tłuszczowej

    • +25% średniej rozbudowy tkanki mięśniowej

    • -19% średniej redukcji rozstępu mięśni prostych brzucha

    • -5,9 cm średniego zmniejszenia obwodu talii.

EMS Body Sculpt działanie:

    • redukuje tkankę tłuszczową

    • rzeźbi i buduje mięśnie

    • wzmacnia mięśnie brzucha, talii i pośladków

    • zwiększa masę mięśniową w rejonie brzucha z jednoczesną utratą tłuszczu podskórnego

    • redukuje rozstęp mięśni prostych po porodzie

    • ujędrnia i unosi pośladki

    • ujędrnia i napina skórę brzucha

    • wyszczupla talię

    • wygładza i napina skórę po liposukcji

    • ułatwia dalsze, samodzielne treningi mięśni

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań. Jeśli na zabieg zgłosisz się w wygodnym ubraniu (np. T-shirt, leginsy, dres), będziemy mogli przyłożyć głowice do twojej sylwetki bez konieczności zdejmowania odzieży. Zabieg polega na intensywnym treningu mięśni, który wykonuje samodzielnie urządzenie, a Ty w trakcie treningu możesz czytać książkę, gazetę itp.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 516 968 696. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Slim Fit Studio

Zabiegi z zakresu modelowania sylwetki to jedne z najchętniej wykonywanych zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Pacjentki chcą, aby ich ciała były wyrzeźbione, jędrne i szczupłe, przy czym zależy im przede wszystkim na efektywności i czasie. Otwierając nasz gabinet, zdecydowaliśmy się na jedną z najskuteczniejszych metod modelowania sylwetki, jakie są obecnie dostępne na rynku. Proponując tego typu zabiegi, możemy osiągać takie efekty, które byłoby niezwykle trudno uzyskać samemu lub zajęłoby to o wiele więcej czasu – dlatego zabieg EMS Body Sculpt jest w czołówce.