zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem TIKTAK między 16 a 22.

Ciszyca 14B, Konstancin-Jeziorna,

Lot helikopterem nad Warszawą od 275 zł w Sky Poland Aviation

Wybierz opcję

Wyróżniki

Emocjonująca, podniebna przygoda z widokiem na całą Warszawę

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
P
Paweł
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 14, 2022
Bardzo Polecamy. Świetna obsługa, mili ludzie, sprawnie i bezproblemowo. Jak trafi się dobra pogoda to wrażenia niezapomniane.
A
Alicja
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 31, 2022
Było naprawdę super ;) polecam każdemu ;)
V
Valeriia
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 11, 2022
to był prezent dla mojego męża. mąż jest bardzo zadowolony. teraz chcemy lecieć nad Warszawą przez 30 minut. Wielkie dzięki za emocje😊👍😄

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład oferty: lot widokowy nad Warszawą helikopterem Robinson R44
  • czas trwania lotu: ok. 17-18 minut

Warunki

Maks. waga uczestnika: 130 kg. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 665 212 121. Rezerwacje przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Po rezerwacji tel. należy niezwłocznie oraz obowiązkowo przesłać zakupiony Groupon z kodem kreskowym lub kodem QR na adres e-mail: sales@skypoland.pl . Loty realizowane są w każdą niedzielę (jeżeli warunki pogodowe pozwolą na realizację lotu). Start w Konstancinie-Jeziornej. Przed przybyciem wymagany kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia rezerwacji. Warunkiem odbycia lotu jest uzbieranie 3 osobowej grupy oraz uprzedni kontakt z firmą Sky Poland Airlines celem potwierdzenia terminu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych firma zastrzega prawo przełożenia lotów na inny termin. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 10. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 10. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Sky Poland Aviation

Podziwianie nadwiślańskich pejzaży z lotu ptaka, zaręczyny w przestworzach, sesja zdjęciowa na tle bezchmurnego nieba – to tylko kilka emocjonujących doświadczeń, które można przeżyć dzięki Sky Poland. Firma może pochwalić się ogromną flotą certyfikowanych helikopterów oraz samolotów w konfiguracji pasażerskiej VIP Warto dodać, że piloci pozostają do dyspozycji fanów podniebnych podróży 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.