Brak nowych powiadomień

Sky Poland Airlines Sp. z o.o.

Ciszyca 14 B, Konstancin- Jeziorna

Lot widokowy helikopterem nad Warszawą od 249 zł ze Sky Poland (do -36%)

Oferta ograniczona czasowo!
20+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Helikopter Robinson R44 jest lekki, szybki i zwinny – osiąga prędkość przelotową 180 km/h

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
H
HannaHELPFUL REVIEWER
1 Oceny1 reviews
wrzesień 3, 2020
Ogólnie spoko. niby fajna cena jak na taką atrakcje. ALE! Komentarz pilota w sytuacji gdy pasażer wspomina że boi się wysokości : "No to po co Pan tu wsiada" (nie wspomnę o sposobie mówienia) - jest totalnym brakiem kultury i umiejętności pracy z klientem. Nie wspomnę już że lot nie trwał 20 minut tak jak powinno. Jeśli argumentem do czegoś takiego jest "zniżka" i "grupon" - no to sorry! Porażka. no i nie jest to lot nad Warszawą tylko bardziej nad kilkoma dzielnicami i Wisłą - wypadało by o tym wspominać w ofercie.
M
Monika
2 Oceny1 reviews
czerwiec 8, 2020
Rewelacja!
M
Magda
1 Oceny1 reviews
styczeń 15, 2020
Świetne przeżycie, tacie się bardzo podobało. Kontakt z firmą łatwy i profesjonalny. Jedynie trzeba było zmienić naszą umówiona godzinę, żeby zebrać 3 wymaganych do lotu pasażerów.
P
Patrycja
5 Oceny1 reviews
grudzień 4, 2019
Polecam:)
K
Kamil
1 Oceny1 reviews
wrzesień 26, 2019
bardzo fajnie spedzony czas, bardzo mila obsluga i fajny pilot, polecam wszystkim
A
Aneta
1 Oceny1 reviews
sierpień 28, 2019
Lot fenomenalny, uzależniający , pilot przemiły , polecam jak najbardziej, sama na pewno jeszcze skorzystam ;-)
P
Paweł
1 Oceny1 reviews
czerwiec 25, 2019
Super sprawa , polecam każdemu.
K
Kaja
1 Oceny1 reviews
kwiecień 16, 2019
Ładna trasa, ciekawe przeżycie.

W skrócie

 

Wybierz 1 z 3 opcji

Lot widokowy nad Warszawą helikopterem Robinson R44

  • 249 zł zamiast 333 zł za lot dla 1 osoby,
  • 709 zł zamiast 999 zł za lot (helikopter na wyłączność) dla maks. 3 osób,
  • 799 zł zamiast 1250 zł za lot (helikopter na wyłączność) dla maks. 3 osób z szampanem.

Bujanie w obłokach nabierze nowego znaczenia dla tych, którzy poszybują w górę z pilotami Sky Poland mającymi za sobą tysiące wylatanych godzin i setki wykonanych operacji lotniczych. Rozpoczynający się w Konstancinie-Jeziornej lot helikopterem Robinson R44 potrwa kilkanaście minut, ale na długo zapadnie w pamięć. Maszyna umożliwi rozkoszowanie się niecodziennym widokiem Warszawy: panoramą Starego Miasta, monumentalnego Stadionu Narodowego i Centrum Nauki Kopernik. Warto zatem zabrać ze sobą aparat fotograficzny.

Sky Poland

Podziwianie nadwiślańskich pejzaży z lotu ptaka, zaręczyny w przestworzach, sesja zdjęciowa na tle bezchmurnego nieba – to tylko kilka emocjonujących doświadczeń, które można przeżyć dzięki Sky Poland. Sama flota działającej od 2006 roku firmy robi wrażenie. Lekkie helikoptery Robinson R44 osiągają prędkość przelotową 180 km/h, turbinowe Eurocoptery 210 km/h, a dwusilnikowe samoloty Piper Seneca 300 km/h. Warto dodać, że piloci pozostają do dyspozycji fanów podniebnych podróży 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 15 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów. Maksymalna waga jednej osoby to 130 kg. Loty są organizowane wyłącznie w niedziele. Warunkiem odbycia lotu jest uzbieranie 3 osobowej grupy oraz uprzedni kontakt z firmą Sky Poland Airlines celem potwierdzenia terminu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Podczas dokonywania rezerwacji należy podać swój numer telefonu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych firma zastrzega prawo przełożenia lotów na inny termin. Start w Konstancinie-Jeziornej. Przed przybyciem wymagany kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia rezerwacji.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Sky Poland Airlines Sp. z o.o.

Zwiedzanie lub wycieczka, Wycieczka samolotem