Skok ze spadochronem w tandemie dla 1 osoby od 659,99 zł w Sky Camp Spadochronowym Klubie Sportowym – 2 lokalizacje

Sky Camp Spadochronowy Klub Sportowy

Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Oferta niedługo się kończy!

Komentarze

8 Opinii

KD

Karol D. · 1 reviews
· Redeemed 26 października 2017
profeska i odpowiedzialna ekipa! polecam Polecieć:D

KK

Katarzyna K. · 1 reviews
· Redeemed 18 października 2017
Super atmosfera i ludzie, może latem uda się skoczyć Helu;)

DG

Damian G. · 1 reviews
· Redeemed 7 sierpnia 2017
Polecam :)

W skrócie


Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 659,99 zł za skok w tandemie dla 1 osoby (Kazimierz Biskupi k. Poznania),
  • 899,99 zł za skok w tandemie, zdjęcia, film DVD dla 1 osoby (Kazimierz Biskupi k. Poznania),
  • 899,99 zł za skok w tandemie dla 1 osoby (Jastarnia/Hel),
  • 1299,99 zł za skok w tandemie, zdjęcia, film DVD dla 1 osoby (Jastarnia/Hel).

Skok odbywa się z profesjonalnym, w pełni wykwalifikowanym instruktorem z wysokości 4000 m. Dla chętnych w ramach wykupionego skoku odbywa się również wstępne szkolenie teoretyczne przygotowujące do kursu spadochronowego oraz nauka składania spadochronu.

Sko / Sko ze spadochronem / Spadochron / Lot / Skoczek / Poznań / Wrocław / Szczecin / Gdańsk / Gdynia / Hel / Sopot / Jastarnia / Adrenalina / Czas wolny / Atrakcje / Morze / Przelot / Lot widokowy / Strefa Spadochronowa / Strefa

Warunki


Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów. Przeciwwskazania: osoby o wadze powyżej 100 kg, epilepsja. Osoby niepełnoletnie mogą skakać za zgodą rodzica lub prawnego opiekuna (wzrost powyżej 120 cm).
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku złych warunków atmosferycznych Biuro Obsługi Klienta Sky Camp będzie się kontaktowało w celu ustalenia nowego, dogodnego terminu. Po dokonaniu zakupu należy wybrać dogodny dzień i zarezerwować swój skok. Po dokonanej rezerwacji Sky Camp skontaktuje się telefonicznie w celu ustalenia godziny skoku.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Sky Camp Spadochronowy Klub Sportowy


Ośrodek założyli fani spadochroniarstwa, którzy chcieli podzielić się z innymi radością płynącą ze skoków z 4000 metrów. W każdym sezonie wykonują ponad 11000 skoków, z czego prawie 3000 odbywa się w tandemie (z instruktorem) z wykorzystaniem renomowanego sprzętu spadochronowego. Gwarantuje to doświadczenie i wysoką jakość usług szkoleniowych i tandemowych. Ośrodek może poszczycić się certyfikatem przyznanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, który uprawnia do prowadzenia szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie – od skoczka spadochronowego (PJ) do instruktora spadochronowego z uprawnieniami tandemowymi i AFF. Sky Camp posiada dwie strefy zrzutu: na lotnisku w Kazimierzu Biskupim koło Konina (ok. godziny drogi z Poznania) oraz na malowniczym Półwyspie Helskim.

Podaruj groupon w prezencie za pomocą platformy lub przycisku pod opcjami Kup jako prezent.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.