Skok ze spadochronem w tandemie dla 1 osoby od 659,99 zł w Sky Camp Spadochronowym Klubie Sportowym – 2 lokalizacje

Sky Camp Spadochronowy Klub Sportowy

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

  • 659,99 zł za skok w tandemie dla 1 osoby (Kazimierz Biskupi k. Poznania),
  • 899,99 zł za skok w tandemie, zdjęcia, film DVD dla 1 osoby (Kazimierz Biskupi k. Poznania),
  • 899,99 zł za skok w tandemie dla 1 osoby (Jastarnia/Hel),
  • 1299,99 zł za skok w tandemie, zdjęcia, film DVD dla 1 osoby (Jastarnia/Hel).

Skok odbywa się z profesjonalnym, w pełni wykwalifikowanym instruktorem z wysokości 4000 m. Dla chętnych w ramach wykupionego skoku odbywa się również wstępne szkolenie teoretyczne przygotowujące do kursu spadochronowego oraz nauka składania spadochronu.

Sko / Sko ze spadochronem / Spadochron / Lot / Skoczek / Poznań / Wrocław / Szczecin / Gdańsk / Gdynia / Hel / Sopot / Jastarnia / Adrenalina / Czas wolny / Atrakcje / Morze / Przelot / Lot widokowy / Strefa Spadochronowa / Strefa

Warunki


Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów. Przeciwwskazania: osoby o wadze powyżej 100 kg, epilepsja. Osoby niepełnoletnie mogą skakać za zgodą rodzica lub prawnego opiekuna (wzrost powyżej 120 cm). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku złych warunków atmosferycznych Biuro Obsługi Klienta Sky Camp będzie się kontaktowało w celu ustalenia nowego, dogodnego terminu.
Konieczna rezerwacja tel. 604 528 528 . W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Sky Camp Spadochronowy Klub Sportowy


Ośrodek założyli fani spadochroniarstwa, którzy chcieli podzielić się z innymi radością płynącą ze skoków z 4000 metrów. W każdym sezonie wykonują ponad 11000 skoków, z czego prawie 3000 odbywa się w tandemie (z instruktorem) z wykorzystaniem renomowanego sprzętu spadochronowego. Gwarantuje to doświadczenie i wysoką jakość usług szkoleniowych i tandemowych. Ośrodek może poszczycić się certyfikatem przyznanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, który uprawnia do prowadzenia szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie – od skoczka spadochronowego (PJ) do instruktora spadochronowego z uprawnieniami tandemowymi i AFF. Sky Camp posiada dwie strefy zrzutu: na lotnisku w Kazimierzu Biskupim koło Konina (ok. godziny drogi z Poznania) oraz na malowniczym Półwyspie Helskim.

Sky Camp Spadochronowy Klub Sportowy

Sport i rekreacja, Skoki spadochronowe
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.