zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem SRODA. Dziś koniec.

SimPoint

ul. Uniwersytecka 13, Katowice

Symulator lotu samolotem Boeing 737: 20-60 minut w SimPoint (do -22%)

Wybierz opcję
Ponad 70 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Symulator lotu to sposób, by spełnić marzenia o lataniu, zasiąść za sterami samolotu i dowiedzieć się, jak wygląda praca pilota

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład oferty: lot na symulatorze samolotu Boeing 737-800
  • czas trwania lotu: 20, 40 lub 60 min

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 737 841 800. Loty można realizować od 16 do 21 od poniedziałku do piątku, w weekendy można realizować cały dzień tj. od 9 do 21. W celu wymiany Groupona na voucher należy skontaktować się drogą e-mail: kontakt@simpoint737.pl lub tel. 737-841-800. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

SimPoint

Marzenia o lataniu nie muszą pozostawać w sferze niemożliwych pomysłów. Aby je zrealizować wystarczy skorzystać z usług zlokalizowanego w Katowicach symulatora lotu SimPoint. Na miejscu przygotowano wierną replikę kokpitu Boeinga 737-800, czyli jednego z najpopularniejszych samolotów pasażerskich na świecie. Klienci mają okazję zasiąść za sterami tej olbrzymiej maszyny, wzbić się w przestworza i poznać szczegóły pracy pilota.

Więcej informacji na Facebooku.