zamknij
Multikino

Serenity – Natalia Laskowiecka

ul. Obrzeżna 1B/39, Warszawa

Masaż klasyczny lub relaksacyjny za 89,99 zł i więcej opcji w salonie Serenity – Natalia Laskowiecka (do -40%)

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja by zredukować stres, różnego rodzaju bóle, rozluźnić mięśnie, złagodzić skutki starzenia, poprawić krążenie i jakość snu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
lipiec 14, 2021
Rewelacja! Bardzo odprężający zabieg kojący ciało i duszę. Polecam każdemu kto chce „uciec” od problemów ale w ten najzdrowszy sposób :)
M
Marzenna
12 Oceny1 reviews
czerwiec 23, 2021
Kulturalna , miła osoba , klimatyczny gabinet z ciekawà otoczką

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 90 minut
  • dostępne zabiegi:

Access Bars® – to relaksujący zabieg polegający na delikatnym dotykaniu 32 punktów na głowie. Rytuał polecany jest osobom, które żyją pod presją czasu, odczuwają skutki stresu, zmagają się migrenami, bezsennością, depresją, osłabioną odpornością. Sesja ma na celu redukcję napięć w ciele i przywrócenie lekkości umysłu.

Access Energetic Facelift® – to manualny proces dla ciała, który ma na celu odwrócenie procesów starzenia się twarzy i wywołanie podobnych efektów w całym ciele. Poprzez użycie delikatnego, komfortowego dotyku twarzy, głowy oraz szyi i okolic dekoltu pielęgnuje i odmładza.

Masaż relaksacyjny: masaż okolic głowy, twarzy i dekoltu to zabieg terapeutyczny działający na wielu poziomach: fizycznym, emocjonalnym oraz mentalnym. Zabieg ten w swojej delikatności przypomina akupresurę - poprzez ucisk konkretnych miejsc odpowiedzialnych za różne aspekty naszego życia suwa blokady i napięcia z ciała. Masaż może być spokojny i relaksujący przez co może wprowadzić w stan medytacji lub okazać się dynamiczny i intensywny.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 573 930 448. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Serenity – Natalia Laskowiecka

Zlokalizowany w centrum Warszawy gabinet „to strefa masaży terapeutycznych oraz energetycznych procesów dla ciała i duszy”. Serenity powstało z potrzeby serca, dlatego realizowane tu zabiegi przeprowadzane są z pasją przez doświadczoną i certyfikowaną specjalistkę. W ofercie dostępne są masaże klasyczne i relaksacyjne oraz rytuały Access Bars® i Access Energetic Facelift® mające dobroczynny wpływ na różne strefy życia, zarówno fizycznego, emocjonalnego, mentalnego, jak i duchowego. W ofercie dostępne są też kursy masażu energetycznego.