Sensuum

Abrahama 47/1, Gdynia

Mezoterapia bezigłowa na twarz i szyję od 79,99 zł w Sensuum w Gdyni

Wybierz opcję

Wyróżniki

Mezoterapia bezigłowa polega na nieinwazyjnym wprowadzeniu substancji aktywnych do wnętrza komórek skóry

O tej ofercie

Zapewnij swojej skórze dogłębne odżywienie, udając się na mezoterapię bezigłową do gabinetu Sensuum w Gdyni z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Mezoterapia bezigłowa na twarz i szyję (40 min) w 1 z 3 opcji:

1) 79,99 zł zamiast 200 zł za 1 zabieg,
2) 169,99 zł zamiast 600 zł za 3 zabiegi,
3) 319,99 zł zamiast 1200 zł za 6 zabiegów.

Mezoterapia nie tylko poprawia kondycję skóry twarzy i szyi, ale również jest pomocna w walce z cellulitem czy przebarwieniami. Ze względu na swoje właściwości (jednoczesny przepływ 2 rodzajów prądu) urządzenie wykorzystywane w czasie sesji pozwala na głęboką penetrację wprowadzanych zewnętrznie substancji aktywnych. Mezoterapia wykonywana jest z użyciem produktów znanej firmy Clarena. Do wyboru są dwie odmiany preparatu: Clarena Mesotherapy Vitamin Coctail oraz Clarena Mesotherapy Hydro Coctail.

Przeciwwskazania: nowotwory, ciąża, stany zapalne skóry lub uszkodzenia, osteoporoza, metalowe elementy w ciele, rozrusznik serca.

Gabinet Sensuum
Do zlokalizowanego w samym centrum Gdyni gabinetu warto wybrać się po zdrowie i odrobinę odprężenia. W Sensuum można przywrócić sobie sprawność fizyczną, poddać się zabiegom rehabilitacyjnym, kosmetycznym oraz udać się na odnowę biologiczną. Wszyscy, którzy borykają się ze schorzeniami cywilizacyjnymi, bólami przewlekłymi czy też następstwami urazów mogą znaleźć w Sensuum ukojenie. Warto nadmienić, że współpracownikami gabinetu są instruktorzy pływania, nordic walking czy też wodnego aerobiku. Na dodatek tutejsi specjaliści w razie potrzeby przyjeżdżają do domu pacjenta.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 604 540 530. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Sensuum