zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem 2W1. Dziś koniec.

Secret Of Beauty

Śląska 36B, Gdynia

Lifting i laminacja rzęs (79,99 zł) ze stylizacją brwi (99,99 zł) w Secret of Beauty w Gdyni

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na podkreślenie spojrzenia, wydłużenie, zagęszczenie, uniesienie i podkręcenie rzęs oraz wyregulowanie i przyciemnienie brwi

O tej ofercie

Szczegóły:

  • zabiegi wykonywane są na naturalnych rzęsach i brwiach klientki
  • czas trwania zabiegu: ok. 60 min

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 58 711 12 20. Brak możliwości realizacji usług w dniach: 13-24.12.2021 r oraz 31.12.21 – 10.01.2022 r. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Secret of Beauty

Zlokalizowany w Gdyni salon oferuje swoim klientom szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych oraz usług fryzjerskich. Stylizacja rzęs i brwi, manicure i pedicure, depilacja, eksfoliacja kwasami, mikrodermabrazja diamentowa, czy też lifting naturalnym kolagenem to przykładowe zabiegi, dzięki którym można nie tylko podkreślić atuty urody, ale także poprawić samopoczucie. Doświadczony personel służy swoją fachową wiedzą, dbając o profesjonalizm i komfort klienta w trakcie przeprowadzanych zabiegów.