Brak nowych powiadomień

Orlinek Floating

Sesja floatingu od 59,99 zł w Orlinek Floating w Gospodarstwie Agroturystycznym Orlinek

Oferta ograniczona czasowo!
10+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Floating to zabieg pomagający w osiągnięciu odprężenia fizycznego i psychicznego

W skrócie

Szczegóły:

  • Kiedy zalecany jest floating?
    • przy chorobach skóry i autoimmunologicznych, miażdżycy tętnic, dnie moczanowej, wrodzonych wadach kręgosłupa,
    • podczas rehabilitacji (np. stany pourazowe, po złamaniach).
  • Dodatkowe korzyści: kąpiele mogą korzystnie wpłynąć na modelowanie sylwetki, zmniejszyć cellulit, a także nawilżyć i ujędrnić skórę; polecane są również kobietom w ciąży, gdyż jest to bezpieczny sposób na zwalczanie stresu przedporodowego.

Floating w Trójmieście? Nie mogąc znaleźć wolnego studia floatingu w Gdyni, Sopocie i Gdańsku warto udać się poza zatłoczone gabinety kosmetyczne w dużych miastach. W tym celu można odwiedzić mniejsze miejscowości w województwie pomorskim. Sesja floatingu w malowniczo położonym obszarze to nie tylko relaks dzięki błogiemu unoszeniu się na wodzie. Znajdująca się w kapsule floatingowej sól epsom wpływa również pozytywnie na zdrowie i urodę. Taki odpoczynek może być dobrym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Po przybyciu należy przekazać kod zabezpieczający. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 585 724 022
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Orlinek Floating

W Gospodarstwie Agroturystycznym Orlinek można odpocząć od zgiełku miasta. Gospodarstwo położone jest w miejscowości Orle, nad rzeką Redą i w pobliżu jeziora Orle, w samym sercu Puszczy Darżlubskiej. Na gości czeka tu Orlinek Floating, nauka jazdy konnej, spływy kajakowe i możliwość obcowania z naturą wśród zielonych pól i lasów. Warto podkreślić, że Orlinek położony jest w dogodnej lokalizacji kilkanaście kilometrów od Zatoki Puckiej i kilka kilometrów od Wejherowa, uważanego za duchową stolicę Kaszub, oraz posiada dogodny dojazd do nadmorskich plaż.

Oferowane tutaj sesje floatingu pozwalają na głęboki relaks oraz zharmonizowanie ciała i umysłu. Zabieg odbywa się w specjalnie przystosowanej do tego kabinie, w której zmniejszone zostaje odczucie grawitacji, zmysły wzroku i słuchu zostają wyciszone, a temperatura wody dostosowana jest do temperatury ciała.

Orlinek Floating

Salony, Pakiety kosmetyczne
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.