Najlepsze z Groupon

Orlinek Floating

Nadrzeczna 15, Orle

Sesja floatingu od 59,99 zł w Orlinek Floating w Gospodarstwie Agroturystycznym Orlinek

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny ZIMA. Termin: 1.2.
Użyj kodu

Wyróżniki

Floating to zabieg pomagający w osiągnięciu odprężenia fizycznego i psychicznego

O tej ofercie

Szczegóły:

  • Kiedy zalecany jest floating?
    • przy chorobach skóry i autoimmunologicznych, miażdżycy tętnic, dnie moczanowej, wrodzonych wadach kręgosłupa,
    • podczas rehabilitacji (np. stany pourazowe, po złamaniach).
  • Dodatkowe korzyści: kąpiele mogą korzystnie wpłynąć na modelowanie sylwetki, zmniejszyć cellulit, a także nawilżyć i ujędrnić skórę; polecane są również kobietom w ciąży, gdyż jest to bezpieczny sposób na zwalczanie stresu przedporodowego.

Floating w Trójmieście? Nie mogąc znaleźć wolnego studia floatingu w Gdyni, Sopocie i Gdańsku warto udać się poza zatłoczone gabinety kosmetyczne w dużych miastach. W tym celu można odwiedzić mniejsze miejscowości w województwie pomorskim. Sesja floatingu w malowniczo położonym obszarze to nie tylko relaks dzięki błogiemu unoszeniu się na wodzie. Znajdująca się w kapsule floatingowej sól epsom wpływa również pozytywnie na zdrowie i urodę. Taki odpoczynek może być dobrym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Floating to innowacyjna forma terapii, która polega na zanurzeniu się w wodzie dostosowanej do temperatury ciała, ze zdrowotną solą Epsom oraz w warunkach odizolowania od bodźców zewnętrznych, co umożliwia wprowadzenie w stan nieważkości i głębokiego relaksu.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Po przybyciu należy przekazać kod zabezpieczający. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 575 661 lub 585 724 022
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Orlinek Floating

W Gospodarstwie Agroturystycznym Orlinek można odpocząć od zgiełku miasta. Gospodarstwo położone jest w miejscowości Orle, nad rzeką Redą i w pobliżu jeziora Orle, w samym sercu Puszczy Darżlubskiej. Na gości czeka tu Orlinek Floating, nauka jazdy konnej, spływy kajakowe i możliwość obcowania z naturą wśród zielonych pól i lasów. Warto podkreślić, że Orlinek położony jest w dogodnej lokalizacji kilkanaście kilometrów od Zatoki Puckiej i kilka kilometrów od Wejherowa, uważanego za duchową stolicę Kaszub, oraz posiada dogodny dojazd do nadmorskich plaż.

Oferowane tutaj sesje floatingu pozwalają na głęboki relaks oraz zharmonizowanie ciała i umysłu. Zabieg odbywa się w specjalnie przystosowanej do tego kabinie, w której zmniejszone zostaje odczucie grawitacji, zmysły wzroku i słuchu zostają wyciszone, a temperatura wody dostosowana jest do temperatury ciała.