Studio Urody Przystań Piękna

al. Rzeczypospolitej 7B, Gdańsk

Do 26% zniżki na Przedłużanie rzęs w Studio Urody Przystań Piękna

Wybierz opcję

Wyróżniki

Styliści nakładają półtrwałe przedłużenia na naturalne rzęsy, aby je wydłużyć i nadać im pełniejszy wygląd.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Jeden zabieg przedłużania rzęs CLASSIC 1:1

W ofercie jedna sesja stylizacji rzęs metodą CLASSIC 1:1

Jeden zabieg przedłużania rzęs HYBRID MIXED 2D

Jedna sesja HYBRID MIXED 2D przedłużenia i zagęszczenia rzęs.

Jeden zabieg przedłużania rzęs ze zwiększeniem objętości WISPY 3D

Jedna sesja zwiększenia objętości rzęs 3D efekt WISPY

Przedłużenie rzęs z zagęszczeniem VOLUME 4-6D

Sesja stylizacji rzęs metodą VOLUME mocnego zagęszczenia 4-6D

Przedłużenie rzęs z zagęszczeniem MEGA VOLUME GLAM 9-15D

Aplikacja rzęs Mega Volume Glam bardzo gęste rzęsy

Przedłużanie rzęs wykonywane jest przez profesjonalną i doświadczoną stylistkę, aby osiągnąć dramatyczny wygląd i podkreślić oczy. Klasyczne przedłużanie rzęs zapewnia naturalny efekt i idealnie nadaje się do optycznego przedłużenia rzęs i nadania im pełniejszego wyglądu. Przedłużanie rzęs metodą objętościową pozwala osiągnąć pełniejszy, bardziej puszysty wygląd. Jest to idealne rozwiązanie dla osób z rzadkimi lub przerywanymi rzęsami. Hybrydowe przedłużanie rzęs to mieszanka metody klasycznej i objętościowej. Hybrydowe rzęsy oferują grubszy, gęstszy wygląd niż rzęsy przedłużane klasycznie, ale bez jednolitości i miękkości typowego zabiegu objętościowego.

Warunki

Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: rzęsy. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 505 953 788. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Studio Urody Przystań Piękna

Zlokalizowany w Gdańsku salon oferuje zabiegi kosmetyczne w miłej i przyjaznej atmosferze. Przystań Piękna prowadzona jest przez dyplomowaną kosmetyczkę, stylistkę paznokci oraz rzęs, która do swojej pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. W ofercie dostępne są zabiegi oczyszczające i pielęgnacyjne na twarz, szyję i dekolt oraz dłonie i stopy, manicure i pedicure ze zdobieniami. Na miejscu można również zdecydować się na stylizację oprawy oczu i masaż.