Salus Tlen

Mogileńska 4/U2, Poznań

Do 50% zniżki na sesję w komorze hiperbarycznej w Salus Tlen - Mariusz Mroczkowski

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: URODA25. Ważny do 4.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Poprawa naturalnych mechanizmów gojenia; zabieg zwiększający stężenie tlenu we krwi, usprawnienie regeneracji tkanek

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Zabieg w komorze hiperbarycznej

 • 99,99 zł za zabieg

Zabieg pozwala dostarczyć tlen do komórek, u których z powodu niedotlenienia doszło do obumarcia. Podany pod stężeniem tlen ożywia je znacząco, pobudzając do działania. Sesja w komorze hiperbarycznej trwa standardowo 1 godzinę. Zaleca się sesje od 1-40 zabiegów, po czym zalecana jest miesięczna przerwa. Tlenoterapia nie może zastąpić leczenia medycyny konwencjonalnej.

Niektóre wskazania do tlenoterapii:

 • nadwaga i otyłość,
 • poprawa wydolności organizmu u sportowców,
 • przewlekłe zmęczenie,
 • proces starzenia się skóry (zwiotczenia, przebarwienia) oraz narządów wewnętrznych,
 • wspomaganie procesów rekonwalescencji po zabiegach chirurgicznych i medycyny estetycznej,
 • problemy z wchłanianiem pokarmu (zaburzenia przewodu pokarmowego),
 • choroby związane z niedotlenieniem tkanek,
 • wspomaganie w leczeniu obrzęków, trudno gojących się ran, anemii, migreny, depresji, grzybicy, chorób układu krążenia (miażdżyca, nadciśnienie), układu nerwowego (ADHD, autyzm, ch. Alzheimera, ch. Parkinsona), autoagresji i chorób psychosomatycznych, chorób przewlekłych skóry (łuszczyca, pokrzywka, wysypka, rumień).

Przeciwwskazania do terapii hiperbarycznej

 • bezwzględne: nieleczona odma opłucnowa, stosowanie leków w chemioterapii : Adriamycyna, Cis-platyna, Bleomycyna, Disulfiram,
 • względne (należy skonsultować się z lekarzem): zakażenie górnych dróg oddechowych, stany gorączkowe, ciąża, padaczka, niewydolność serca, astma oskrzelowa, rozedma płuc, POCHP (przewlekła obturacyjna choroba płuc) przebyte operacje zatok, ucha i klatki piersiowej, rozsiana choroba nowotworowa, zapalenie nerwu wzrokowego, klaustrofobia

Dodatkowe informacje:

 • czas trwania zabiegu: 1 godz.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Osoba przebywająca w komorze powinna mieć odzież bawełnianą, nie zawierającą syntetyków oraz części ozdobnych i metalowych. Dzieciom podczas sesji w komorze może towarzyszyć opiekun. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 592 100 lub 61 22 66 100
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Salus Tlen - Mariusz Mroczkowski

W gabinecie Salus Tlen skorzystać można z odżywczego zabiegu w komorze hiperbarycznej. Zabieg zwany inaczej tlenoterapią ma zastosowanie w wielu dziedzinach medycyny, m.in. w alergologii, neurologii, laryngologii, diabetologii, dermatologii czy kosmetologii. Podczas sesji w komorze, tlen podany pod zwiększonym ciśnieniem, poprzez układ oddechowy dociera do krwi. Rozpuszcza się w osoczu i transportowany jest do wszystkich komórek ciała, regenerując i odbudowując niedotleniony organizm przywracając również odporność.