Salon Kosmetyczny Strefa Piękna u Anny

Walecznych 9a/11, Płock

Do 55% zniżki na: Kurs makijażu w firmie Strefa Piękna u Anny

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny ZIMA. Termin: 1.2.
Użyj kodu

Wyróżniki

Uczestnicy kursu otrzymają certyfikat potwierdzający nabycie umiejętności

O tej ofercie

Lekcja makijażu – makijaż ślubny

W oparciu o nowe trendy przygotowaliśmy dla Was obszerny kurs z zakresu tematyki ślubnej.

Kurs zawiera nie tylko elementy krok po kroku jak taki makijaż wykonać ale również wiele cennych uwag dla panny młodej, za które z pewnością będzie wam wdzięczna, a wasza praca będzie perfekcyjna.

Nauczysz się, jak kupować produkty, jak je aplikować, jakich pędzli używać.

Nauczysz się, jak sprawić, aby makijaż utrzymał się przez całą noc.

Po tym kursie makijaż ślubny nie będzie miał już przed tobą tajemnic.

Lekcja makijażu – henna pudrowa z geometrią brwi

CERTYFIKOWANY KURS Z ZAKRESU HENNY PUDROWEJ I GEOMETRII BRWI

Kurs stworzony został z myślą o najnowszych trendach i oczekiwaniach rynku tak, aby sprostać coraz szerzej rozwijającej się dziedzinie kosmetyki.

Zabieg ten został stworzony dla bardzo wymagających klientek, oczekujących perfekcji i długotrwałych stylizacji.

Po tym kursie henna pudrowa oraz geometria brwi nie będzie miała przed tobą tajemnic. 

Będziesz wiedziała, jakie produkty kupić i jak je aplikować.

Kurs makijażu – regulacja brwi i henna brwi oraz rzęs

KURS Z ZAKRESU HENNY I REGULACJI BRWI.

Szkolenie zawiera również wiedzę o geometrii brwi niezbędną to wykonania jak najlepszych stylizacji.

Z tego kursu dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć z tej dziedziny.

Kursy pozwolą ci poznać technikę prawidłowo wykonanej usługi tak, aby twoja praca nie miała żadnych znaków zapytania.

Nauczysz się wszelkich metod danej usługi oraz zaczerpniesz wiedzy z kierunków marketingowych, jak zachęcić klienta do danej usługi.

Szkolenie pozwoli nabyć nowych uprawnień, przekwalifikować się czy też doszkolić w danej dziedzinie.

Kursy zawierają obszerną wiedzę merytoryczną oraz opis krok po kroku danego zabiegu tak, abyś zawsze mógł skorzystać z instrukcji, jeśli czegoś zapomnisz.

Akademia od lat współpracuje z urzędami pracy oraz szkołami dla dorosłych, przygotowując tym samym setki kursantów rocznie do podjęcia nowych kierunków w ich życiu.

Certyfikat po szkoleniu pozwoli ci dodać kolejną umiejętność w CV lub wypełnić ścianę twojego salonu o nową umiejętność.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 728 508 128. Możliwy kontakt mailowy: szymanska.anna00@gmail.com. Wszystkie potrzebne materiały będą dostarczone w formie elektronicznej lub można odebrać osobiście w salonie. Czas trwania jest zależny od kursanta (nielimitowany dostęp do materiałów). Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Salon Kosmetyczny Strefa Piękna u Anny

Według słownika języka polskiego „nauczyciel to osoba trudniąca się uczeniem kogoś, wykładowca jakiegoś przedmiotu, udzielający lekcji”. Można powiedzieć, że wykładowcą człowiek się staje, nie rodzi. Rola ta wymaga bez wątpienia bogatej wiedzy, samodoskonalenia, doświadczenia i refleksyjności, które sprawiają, że wiedza dla uczniów stanie się wysoką górą, którą chce się zdobyć. Podstawą dobrego wykładowcy jest przedstawienie materiału w taki sposób, aby był zrozumiały dla każdego z osobna, komu się ten materiał wykłada. Pracą tą jest przecież nie tylko przekazanie informacji, które są związane z tematem, ale ma ona na celu nauczyć rozumienia i logicznego wnioskowania oraz łączenia i wykorzystywania faktów pozwalających odbiegać od schematów. Tylko taka postawa powinna być wzorem. 

Nauczyciel powinien być również wyrozumiały. Nie może wymagać czegoś, czego nie przedstawił lub nie zadał, a przynajmniej nie podał źródła, gdzie możemy dany problem odnaleźć. Oceniając efekty kształcenia, należy pamiętać o tym, aby każdego kursanta potraktować sprawiedliwie. System punktacji powinien być jasny i zrozumiały dla kursantów. Wykładowca to osoba o niekwestionowanym autorytecie i wielkiej sile wewnętrznej. Autorytet ten powinien wynikać z następujących cech osobowych: umiejętności komunikacyjnych, serdecznego i życzliwego stosunku do otoczenia, optymizmu pedagogicznego, umiejętności zastosowania posiadanej wiedzy pedagogiczno-psychologicznej w oddziaływaniach na kursantów; zrównoważenia, cierpliwości, taktu pedagogicznego; rzetelnej wiedzy w danej dziedzinie; właściwej postawy społeczno-moralnej, zaangażowania w pracy.

Cechami kształtującymi mnie jako wykładowcę są:

  1. Znajomości własnych emocji.
  2. Kierowanie emocjami.
  3. Zdolność motywowania siebie oraz innych.
  4. Rozpoznanie emocji u innych.
  5. Nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z innymi.

Nie ma jednej skutecznej metody na przeprowadzanie idealnego szkolenia, natomiast decydując się na wysłuchanie mojego wykładu czy praktyk z pewnością otrzymacie: uwagę, czas, otwartość. Jako wykładowca posiłkuję się nie tylko zdobytą wiedzą ale setkami sytuacji z praktyki codziennej. Prowadząc swój salon urody, codziennie doświadczam sytuacji, które podnoszą moje kwalifikacje z zakresu tematyki szkoleń. Motywuje mnie to, aby na bieżąco dokształcać się z poszczególnych dziedzin, skutecznie uszczęśliwiając swoje klientki. Wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, przekazywanie wiedzy i czerpanie od innych, nauczyło mnie, że skuteczna wiedza nie polega na przedyktowaniu książki ale zobrazowaniu realnych sytuacji w zderzeniu z wiedzą techniczną.

Hobbystyczne zainteresowanie psychologią w relacjach międzyludzkich ułatwia skuteczne analizowanie potrzeb klienta jako jednostki indywidualnej i tego też prócz manualnych umiejętności uczę na swoich wykładach. Zapraszam serdecznie na certyfikowane kursy kosmetyczne indywidualne i grupowe. Anna Szymańska.