Salon K&Destetic

Łucka 20 lok. u17, Warszawa

Mezoterapia igłowa na okolice oczu, skórę głowy, twarz i więcej w Salonie K&Destetic

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg stymuluje komórki naskórka i skóry właściwej do odnowy i pozwala na zauważalną poprawę kondycji skóry

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • preparat stosowany podczas zabiegu: preparaty medyczne firmy Mesoestetic Biotin oraz Dermaqual DQ Hair (zawierają biotynę, kwas hialuronowy oraz witaminy z grupy B)
  • ilość preparatu zużywanego podczas zabiegu: 1 ampułka (5 ml)
  • czas trwania zabiegu: ok. 20 min
  • efekt widoczny już po pierwszym zabiegu; w celu utrzymania efektu zabieg należy powtarzać

Warunki

Znieczulenie w cenie. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 792 582 768. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Salon K&Destetic

Zlokalizowany na warszawskiej Woli salon kosmetyczny to miejsce, w którym w sposób kompleksowy można zadbać o piękniejszy wygląd i lepsze samopoczucie. Specjalnością K&Destetic są specjalistyczne zabiegi odmładzające i rewitalizujące skórę (mezoterapia igłowa), depilacja laserowa oraz stylizacja paznokci (manicure i pedicure klasyczny oraz hybrydowy). Odwiedzający to miejsce klienci mogą także zdecydować się na masaż wybierając np. zabieg klasyczny, relaksacyjny, gorącymi kamieniami lub liftingujący masaż Kobido.